Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Neler Olacak?

Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendleri Öğrenip Yeni Dünyadaki Yerinizi Almaya Hazırlanın. Gayrimenkul sektöründe fark yaratan bir bakış açısıyla hizmet veren

Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Neler Olacak?

Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendleri Öğrenip Yeni Dünyadaki Yerinizi Almaya Hazırlanın. Gayrimenkul sektöründe fark yaratan bir bakış açısıyla hizmet veren DRKEE Consultancy


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) DRKEE ConsultancyİZÜ Altunizade Yerleşkesi’nde 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan program, 16 saat sürecek ve kurumuna yada kendine katkı sağlamak isteyen herkese açık olacak.

Eğitim Ücreti 500 TL olan Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi programına yüzde 75 devam zorunluluğu bulunurken programda başarılı olan katılımcılar Sabahattin Zaim Üniversitesi onaylı katılım belgesi almaya hak kazanacaklar.

Artan Rekabet Sürecine Hazırlayacak!Gayrimenkul sektörünün 2018 yılının ikinci yarısında kış aylarını yaşamaya başladığına dikkat çeken Ömer İsafça, şöyle devam ediyor:

“Bu süreçte üreticinin ürettiği, finans kurumlarının finanse ettiği yapının sonuna gelindiği ortaya çıktı. Gayrimenkul sektörünün gözden kaçırdığı yönetim, değişen kuşaklar, yeni satış ve finansman modelleri gibi konular vardı. Programımızın amacı kurumuna yada kendi gelişime katkı sağlamak isteyen katılımcılar ile gayrimenkul sektörüne yeni satış modelleri ve oto finansman modelleri yaratmaktır.”

 

Eğitimin İçeriğinde Neler Var?

 

  • Kuşaklara Göre Dünya da Gelişen Gayrimenkul Satış Yönetim Teknikleri Nelerdir?

  • Gayrimenkul Satışında Hedefler ve Stratejiler Nasıl Belirlenir?

  • Hedeflerim ve Stratejime Göre Nasıl Proje Geliştirmeliyim?

  • Projelerimin Performans Takibini Nasıl Yapmalıyım?

  • Yeni Finansman Çeşitleri ve Uygulama Örnekleri


  Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 23:45
YORUM EKLE