EMLAK34

Firma Kodu #3
Sektör Gayrimenkul
Yetkili Kadir Özel
Telefon 0532 586 55 57
Adres Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4
E-Mail [email protected]
URL www.emlak34.com
Şehir/Eyalet İstanbul
İlçe Beylikdüzü
Eklenme Tarihi 03.12.2023

EMLAK34, siz gayrimenkulünüz ile buluştuktan sonra da satış ve kiralama sonrası hizmetlerine verdiği önemle yanınızda size destek vermeye devam etmektedir. Gayrimenkul sektöründe sürdürdüğü çalışmalardan elde ettiği maddi kazanımlarını da yine sektöre yatırım yaparak değerlendiren şirketimiz, kaynaklarını yeni projeler üslenerek kendini büyütmek amaçlı kullanmayı misyon edinmiştir.

EMLAK34, 25 yılı aşkın tecrübeli ekibi ve başarılı gayrimenkul yönetimleri ile her geçen gün büyüyen, etik kurallarına saygılı, kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur.

EMLAK34,  devam eden ve biten projelerinde de sürdürdüğü aynı titiz, güvenilir ve müşteri odaklı  hizmetleri ile tekrar geri dönen bir müşteri portföyüne sahip olmuş, bu kazanımları sayesinde gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda giderek uzmanlaşmıştır. Sektörde faaliyet gösteren diğer saygın gayrimenkul firmaları ile de işbirliği yaparak genişlettiği portföyünden bugün bütün gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek kapasiteye erişmiştir.

Bunlar da ilginizi çekebilir