Bahçeşehir satış ofisine gelecek olan misafirler, profesyonel ekip eşliğinde proje maketini ve arsayı inceleyip, projeye dair tüm bilgilere ulaşabiliyorlar.

Bu çerçevede Reportage Türkiye, 21 Ekim’de saat 13.00 – 20.00 arasında acentelerini harika bir etkinlikle ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında yeni satış ofisinin açılışı da kutlanacak.

Tahincioğlu projelerinde herkese,  her keseye uygun ödeme planları Tahincioğlu projelerinde herkese, her keseye uygun ödeme planları

Bahçeli sıra villa konseptiyle Londra’da düzenlenen European Property Awards tarafından “Best Townhouse Community” kategorisinde ödüle uzanan Sylvana İstanbul projesi, İstanbul Bahçeşehir’de 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 büyüklükte tripleks ve ek olarak özel bir hobi katı olan villalardan oluşuyor. Bugün için yüzde 40 satış başarısı yakalayan Sylvana İstanbul’un 2025 yılında teslim edilmesi hedefleniyor.

İstanbul'un en gözde ve dinamik semtlerinden birinde sakinlerine güvenilir ve sürdürülebilir yaşam deneyimini “kendi oluşturduğu konseptlerle” sunan Sylvana İstanbul, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanıyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.reportage.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 4 515 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Editör: Kadir Özel