Bu Hayat evlerinin tam ortasında bulunan ve tamamen doğal topraktan oluşan peyzaj alanında doğayı hemen yanınızda hissedeceksiniz. Aynı zamanda evinize 1 dakika mesafede olan Kurtköy Şehir Parkında aileniz ve sevdiklerinizle beraber yeşilin tadını çıkaracaksınız.

BU HAYAT’A RENK KAT

Bu Hayat evleri, sizlerin güvenliğini ön planda tutup son deprem yönetmeliklerine uygun şekilde sağlam ve geniş bir zemin üzerine inşa edilmiştir. Az katlı ve yapısal güce sahip olan projemiz, 9 bloktan oluşan ve 2+1’den 5+1’e uzanan farklı daire tipleri ile sizlere çeşitlilik sunacak. Ayrıca modern bir mimariye ve canlı renklere sahip olan Bu Hayat evlerinde, sizleri şehrin griliğinden uzak, güvenli ve ferah bir yaşam alanı bekliyor olacak.

Bu Hayat İstanbul Konut Projesi

BU HAYAT’TA KONFOR VE KEYİF SİZİNLE

Zeray Miracle Garden Projesi ve Fiyat Listesi Zeray Miracle Garden Projesi ve Fiyat Listesi

Şehrin içinde olsanız da ailenizle beraber doğayla iç içe, yemyeşil bahçede keyifli anlar yaşayabileceğiniz, her gün evinize dönerken ilk günkü heyecanı yaşayacağınız ve sevdiklerinizle mutlu olacağınız bir yer hayal ettik. Bu hayallerin sonunda da Bu Hayat’ evlerine hayat verdik.

Bu Hayat İstanbul Konut Projesi ve Fiyat Listesi

Bu Hayat evlerinin Sabiha Gökçen havalimanına yakın olması seyahatlerinizde size kolaylık sağlarken aynı zamanda evinize bir adım uzaklıktaki İstanbul’un en büyük outlet avm’si ve restoranlara yakınlığıyla ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca Bu Hayat evleri, İstanbul’un birçok iş merkezine ve organize sanayi bölgesine yakınlığı ile hayatınıza kolaylık getirecek. Bu Hayat evleriyle şehirde yaşayıp, huzuru tadabileceksiniz.

Adres: Buhayat Kurtköy, Yenişehir Mahallesi, Reyhan Cd. No:44, 34912 Pendik/İstanbul