Park Yaşam Antalya​ İle Ayrıcalıklar Yaşayın Park Yaşam Antalya’da yüzme ,fitness. sauna, hamam, yürüyüş gibi çeşitli aktivitelerle siz günü keyifli hale getirirken çocuklarınız su parkı ve yeni nesil çocuk oyun alanlarında oyunlar oynayabilir.

Sıcaklık farkının oluşturabileceği etkilerden ve gerilmelerden korunmak amacıyla yapılar dilastasyonla birbirinden ayrılmıştır.

Proje, deprem yönetmeliğinde ZB olarak tarif edilen sağlam bir zemin üzerine inşa edilmektedir.

Yapı blokları radye temel üzerinde yükselmekle birlikte, taşıyıcı sistemin her iki yönünde yapısal perde elemanları bulunmaktadır. Beton sınıfı C35 beton olarak seçilmiştir.

Park Yaşam Antalya Projesi Detaylı Fiyat Listesi Park Yaşam Antalya Projesi Detaylı Fiyat Listesi

Deprem hesaplarında, deprem yönetmeliğinin standart hesapları ile yetinilmemiş olup, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden sahaya özel yakın Akdeniz ve Kıbrıs açıklarında oluşmuş depremleri ve yakın deprem etkilerini de içeren deprem ivme kayıtları ve spektrumları temin edilerek statik hesaplar yapılmıştır.

Farklı Beklentilere Farklı Çözümler.

Projemizde ; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri bulunmaktadır. Konut sayısına göre geniş (45.000 m ) peyzaj alanına sahip olan projede, keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmış havuz, fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası, yeni nesil çocuk oyun alanları, su parkı, koşu – yürüyüş parkurları, basketbol sahası, tenis kortu, dinlenme alanları ve geniş yeşil alanlar yer almaktadır. Yaşam kalitenizi arttırmak ve hayal ettiğiniz yüksek standartlara kavuşmak için uzağa gitmenize gerek yok. Yaşam boyu tatil konforunda tasarladığımız Park Yaşam Antalya’nın tadını çıkaracaksınız.