Kuzey Kıbrıs'da Gayrimenkul Satmak Ne kadar Kolaymış Kuzey Kıbrıs'da Gayrimenkul Satmak Ne kadar Kolaymış

Şehrin gürültüsünden uzakta, yeşilin büyüsüne kapılmak isteyenler için tasarlanan Yeşilyaka, Pazar günü gerçekleştirilen renkli etkinlikle ziyaretçilerini ağırladı.

2 Haziran’da gerçekleşen festival; canlı müzik eşliğinde sokak lezzetleri ve çeşitli aktivitelerle dolu bir Pazar günü sunarak ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı. Yetişkinler için düzenlenen etkinlikler, çocuklar için kurulan çeşitli oyun alanları ve aktivitelerle davetliler tüm gün doğayla iç içe bir yaşamı deneyimleme fırsatı buldu.

İlk etap Yeşilyaka Koru’da 173, ikinci etap Yeşilyaka Su’da ise 472 villanın satışa sunulduğu Yeşilyaka Projesi’nin yoğun ilgi ile beklenen Yeşilyaka Bahçe yeni ve son etabı da etkinlikte misafirlere tanıtıldı. 63.000 m² arsa üzerine kurulu 36 adet müstakil villadan oluşan daha özgür, huzurlu ve sürdürülebilir bir yaşamı mümkün kılan Yeşilyaka Bahçe, içerisinde yer alan spor ve spa merkezleri, kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odaları gibi sosyal alanları ile sakinlerine günlük yaşantılarında benzersiz bir konfor sunuyor.

Yatay mimarisi, geniş cephe, yüksek tavan ve büyük bahçeleri, yaşamınızı renklendirecek iç bahçeleriyle doğanın tüm ihtişamıyla bütünleşen Yeşilyaka Bahçe’de yer alan 4 farklı villa tipi, tek katlı ve dubleks seçenekleriyle, herkesin ihtiyacına uygun bir ev sunmak için tasarlandı.

55 yılı aşkın köklü geçmişleri ile sektörün önde gelen iki firması Mesa ve Nurol uzmanlığının eşsiz örneklerinden biri olan Yeşilyaka Bahçe, büyüleyici “içi bahçe dışı bahçe” dokusu ve modern mimarisiyle huzurlu ve dingin doğa hayatı arayanlar için hayata geçirildi.

Editör: Kadir Özel