Turkeybuild İstanbul, 26-29 Nisan tarihlerinde sektörü 45’inci kez TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlamaya hazırlanıyor. Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bu yıl yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında 450’nin üzerinde yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapacak. Yapı fuarı hakkında çok daha detaylı bilgyi fuarı ziyaret ederek alabilirsiniz işte yapı sektörüne yöne veren fuar.

Türkiye dışında Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan da alıcıları cezbeden fuarda, bu yıl Avusturya, Belarus, Çin, KKTC, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Endonezya, İtalya, Kazakistan, Katar, Romanya ve Rusya başta olmak üzere toplam 17 ülkeden yabancı katılımcı yer alacak.  Fuar, “VIP Alım Heyeti Programı” kapsamında ise 50 ülkeden 300’ün üzerinde yabancı satın almacıyı katılımcılarla buluşturacak.

45. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’a  Yoğun İlgi!

Her yıl binlerce yabancı yatırımcıyla yerli iş ortaklarını bir araya getiren fuar, sektör temsilcilerini güçlü ve yön veren etkinliklerle buluşturacak. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile ICA Events tarafından düzenlenecek fuar, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş olanakları, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor.

Yapı, mimarlık, inşaat malzemeleri ve teknolojileri sektörlerinin bölgedeki en etkili ve en uzun soluklu platformu olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un kapsamlı etkinlik programında; başta “yapılarda deprem güvenliği” olmak üzere sektörün gündemdeki konuları, alternatif yapı trendleri ve sürdürülebilir malzeme ile yenilikçi, güvenli inşaat uygulamalarının ipuçları paylaşılacak. 

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Açılış Bilgileri

Yer: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul