2004 yılından bu yana Türkiye PVC sektöründe yerini alan Maestro, portföyünün son yeniliklerini 11-14 Kasım tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 24. Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’nda sergiledi. 8 salon 802 B no’lu standında yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünleri ile yer alan Maestro, sektör profesyonelleri, bayiler ve iş ortaklarıyla buluştu.

 

“Yeni iş birlikleri için fırsat yakaladık”

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ile sektörde fark yarattıklarını vurgulayan Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Pazarlama ve Satış Müdürü Serhat Tayfur, ”Maestro olarak, müşterilerimizi yüksek yalıtım sağlayan, kaliteli, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen ürünlerimizle buluşturuyoruz. Bu ürünlerimizle, bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’nda yer almak bizim için çok heyecan vericiydi. Sektördeki en son trendlerin ve teknolojik gelişmelerin paylaşıldığı fuarda, biz de Maestro olarak ürünlerimizi geniş bir kitleye ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte sektör temsilcileri ve iş ortaklarımızla konuşarak yeni iş birlikleri için fırsat yakaladık. Maestro olarak, gelecekte de inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Vefa Group Vekon Ve Ekobord Markalarıyla Yapı Fuarı’nda Dikkat Çekiyor Vefa Group Vekon Ve Ekobord Markalarıyla Yapı Fuarı’nda Dikkat Çekiyor