Çanakkale'nin eşsiz doğasını ve zengin kültürünü temsil eden NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul ve markası Land Art, geçtiğimiz hafta CNR Emlak tarafından düzenlenen Yedinci Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı fuarında büyük bir başarı elde etti. Şirket standı hem ziyaretçiler hem de basın tarafından büyük ilgi gördü.

29 Kasım-3 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen fuar kapsamında sergilenen projeler, arsa alım satımı, ekolojik köy projeleri ve doğada bir yaşam konsepti ile dikkat çekti. NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul, sunduğu çeşitli projeler ve ekibinin uzmanlığıyla Çanakkale'nin en büyük gayrimenkul firmalarından biri olarak fuara damgasını vurdu.

NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nail Güler; "Emlak Fuarı'na katılarak sektördeki yeni ve yenilikçi projelerimizi tanıtmaktan büyük mutluluk duyduk. Land Art markamız altında gerçekleştirdiğimiz ekolojik köy projeleri, doğayla uyumlu yaşamı hedefleyen müşterilerimizi cezbetmeye devam ediyor. Standımıza gösterilen ilgi, bize bölgedeki liderliğimizi sürdürme yolunda güçlü bir motivasyon sağlıyor." dedi.

NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul ekibi, fuar süresince sektör profesyonelleri, yatırımcılar ve basın mensuplarıyla bir araya gelerek gelecekteki iş birlikleri için önemli adımlar attı.

Dünya Ev Tekstili Sektörü HOMETEX’te Buluşuyor Dünya Ev Tekstili Sektörü HOMETEX’te Buluşuyor

Land Art: Ekolojik Köylerde ve Doğada Yaşama Davet Ediyor

NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nail Güler; "Emlak Fuarı'na katılarak sektördeki yeni markamız Land Art ve Ekolojik Turizm Köyleri Projesini tanıtmak için bir adım attık. Uzun süredir yurt içinde ve yurt dışında birçok proje inceliyoruz ve bu kapsamda ekolojik bir köy projesini hayata geçirerek Çanakkale’de turizme katkıda bulunacak eşsiz bir proje için hazırlıklara başladık” dedi.

Land Art markası altında yürütülen ekolojik köy projeleri, doğal kaynakları koruma, sürdürülebilirlik ve çevre dostu tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu projeler, modern yaşamın hızından uzaklaşmak ve doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenleri hedefliyor. Çanakkale'nin muhteşem doğal güzelliklerini koruma amacı güden projeleriyle dikkat çeken Land Art, hem çevre dostu hem de sürdürülebilir yaşamı benimseyenlere hitap ediyor.

Ng Eyvah Eyvah Gayrimenkul ve Land Art markası fuarda bu başarılı projesinden dolayı ziyaretçisinin yoğun ilgisini çekti, Land Art markası doğaseverlerin ilgiyle takip ettiği bir marka olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul Hakkında:

Nail Güler Gayrimenkul ve Proje Geliştirme Anonim Şirketi, kurucusu Nail Güler'in önderliğinde Çanakkale'nin Geyikli beldesinde 'Eyvah Eyvah Gayrimenkul' adı altında ticaret hayatına başlamıştır. 1999 yılında Geyikli ilçesinde kurulan NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul, gayrimenkul alım-satımı, Gayrimenkul ve projelendirmesi konularında uzmanlaşmıştır.

Firma yeni markası Land Art ile Ekolojik Köy Projeleri ile müşterilerine yeni bir yaşam tarzı sunmaktadır. Bölgesel kalkınma hedefleri doğrultusunda yatırımcılara çözüm ortağı olarak hizmet veren şirket, yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir çözümleriyle sürekli kendini yenileyerek gayrimenkul sektöründe öncü bir konumda yer almaktadır.

Editör: Kadir Özel