Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerin yanında, sanata ve spora verdiği destekle yaşama değer katan Tahincioğlu, Cumhuriyet’in 100. Yılında Ankara’daki ilk projesi Nidapark Çankaya’yı yeni reklam filmiPark Lazım” ile tanıttı.

Loremİstanbul imzası taşıyan reklam filmi farklı senaryo ve kurgusuyla sektörün alışılagelmiş kalıplarının dışına çıkıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni reklam filmiyle Nidapark Çankaya’nın Ankara Dikmen Vadisi içinde, doğanın tüm canlılığına komşu olduğuna vurgu yapıyor. Projenin parka komşu olması, çok farklı, hatta çok “parklı” diyebileceğimiz bir etki yaratıyor.

 Müzik tarzıyla da öne çıkan filmde, değerli pop sanatçısı Gökhan Türkmen’in “Aşk Lazım” adlı parçası kullanılıyor. “Park Lazım” olarak yeniden uyarlanan sözler, ‘caz’ versiyonuyla yeni bir ruh yakalıyor. Jingle’ı Türkiye’nin en güçlü caz sanatçılarından Murat Aziret seslendirirken; dünyaca ünlü piyanist, besteci, yapımcı ve miks mühendisi Genco Arı aranjman sürecini üstleniyor.

Filmin görsel dünyası “Kolaj Art” video tekniği ile farklı kareleri bir araya getiriyor, doğanın yaşamla buluştuğu her anından bir sahne yaşatıyor. İnşaat sektörü reklam filmleri arasında yeni bir bakış açısı yaratan bu tarz, Ankara’da yemyeşil ve yepyeni bir yaşamın başladığını estetik biçimde vurguluyor.

Künye

Reklam Veren: Tahincioğlu Gayrimenkul

Reklam Veren Pazarlama Lideri: İlyas Katırcı

Reklam Veren Temsilcileri:  Songül Döğüşgen, Bilal Öztürk, Tuğba Taştan, Eren Öztürk

İstanbul'un maharetli elleri buluştu İstanbul'un maharetli elleri buluştu

Reklam Ajansı: Loremİstanbul

Ajans Başkanı: Hacer Karadeniz Akçay

Yaratıcı Yönetmen: Cem Abbas, Murat Gedik

Yaratıcı Ekip: Yağız Dizdar, Aydan Uluçay, Bedirhan Hopoğlu, Büşra Akyıldız, Okan Yılmaz, Barış İlkhan

Yapım Şirketi: Aniverse Films

Yönetmen: Ahmet İltas

Müzik: Genco Arı, Murat Aziret

Yapımcı: Uğur Egemen İrem, Merve Yasak

Sanat Yönetmeni: Duygu Genç

Post Prodüksiyon: Selahattin İltas, Barış İltas, Recep Akın

Kullanılan Mecralar: TVC, Dijital, Radyo