Dünyanın önde gelen temizlik teknolojisi devi Kärcher, çimlerinizi en kolay şekilde biçebilmeniz için birçok alternatif sunuyor.

Arsago, Dünya Çevre Günü'nde TEMA İle El Ele Arsago, Dünya Çevre Günü'nde TEMA İle El Ele

Bahçe sahibi olan herkes, yazın bu yaşam alanının yeşil ve bakımlı bir görünüme sahip olmasını ister. Bu estetik görünüm, bahçe keyfi için çok önemli. Bahçeyle uğraşmayı sevenlerin vazgeçilmez ise kuşkusuz çim biçme makineleri… Temizlik teknolojisinin dünyaca ünlü markası Kärcher, bataryalı çim biçme makinesi modelleri ile bahçelerde kusursuz bir görünüm elde etmek isteyenleri teknolojik çözümlerle tanıştırıyor.

Bataryalı çim biçme makineleri ile kablo derdi yok!

Kärcher Bataryalı 18V Çim Biçme Makinesi, bu yazın bahçelerdeki trendi… Priz uzatma kablolarının döşenmesi, özellikle daha geniş çimenlik alanlarda zorlu bir iş haline geliyor. Kärcher 18V Çim Biçme Makinesi, uzun ömürlü ve güçlü lityum-iyon hücrelerle donatılmış, değiştirilebilir bataryası ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kablosuz teknolojisiyle, zorlu ve geniş çim alanlarında bile hızlı, kolay ve verimli bir şekilde çalışılabilmenizi sağlıyor.

Engebeli yüzeyler için ekstra sürüş gücü…

Engebeli zemin veya eğimlerde bazen çim biçmek yorucu olabiliyor. Bahçeniz düz değilse bunu da dert etmenize gerek yok. LMO 36-46 bataryasına sahip Kärcher 18V Çim Biçme Makinesi sorunu çözüyor. Ürünün gerektiğinde devreye alabileceğiniz Push Assist işlevi, bir düğmeye dokunarak ek sürüş gücü sağlıyor. Böylece engebeli yüzeylerdeki çimler de zahmetsizce biçilebiliyor.

Bakımlı bahçeler için kullanışlı özellikler…

Kärcher 18V Çim Biçme Makinesi ile birlikte gelen malçlama kiti sayesinde, tek bir kolay adımda kesilen çim, doğal bir gübre olarak çimin üzerine yayılabiliyor. Bu özellik, çimlerinizin aynı zamanda en iyi şekilde korunmasını sağlıyor. Mükemmel çim bakımı için ideal çözüm oluşturuyor. Bununla birlikte ürün, eksiksiz bir çim biçme deneyimi için ek çim tarakları ile donatılmış bulunuyor. Böylece, çiçek tarhlarının veya terasların kenarlarına yakın büyüyen çimleri yakalamanız da mümkün oluyor.

Ergonomik tutuş, pratik saklama…

Kärcher 18V Çim Biçme Makinesi’nde bulunan itme kolu, kullanıcının boyuna göre ayrı ayrı ayarlanabiliyor ve çim biçme sırasında ergonomik bir duruş sağlıyor. Bahçe işinizi tamamlandığınızda da ürün, katlanır sap tasarımı sayesinde en küçük alanlarda bile hızlı ve kolay bir şekilde saklanabiliyor.

Kärcher'in bataryalı çim biçme makinelerini Kärcher Center’lardan temin edebilirsiniz. Dilerseniz, www.karcher.com.tr adresinden online sipariş ile de ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.  

Kärcher Hakkında:

Temelleri 1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından atılan KÄRCHER, bugün Ev & Bahçe ve Profesyonel ürünleri ile farklı sektör ve kullanım alanlarına yönelik temizlik ve bakım çözümleri geliştiren dev bir kuruluştur. Genel merkezi, şirketin güçlü köklerinin bulunduğu Almanya'nın Winnenden kentinde bulunan KÄRCHER; çalışan sayısı 15 bini geçen güçlü ekibi ile dünya genelinde 80 ülkede hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır. KÄRCHER; kurumsal kültürünün en önemli parçalarından biri olarak kabul ettiği sürdürülebilirlik kavramına büyük önem vermekte, gerçek inovasyonun insanlara ve çevreye fayda sağlayan inovasyon olduğu ilkesiyle hareket etmektedir. Daha fazla bilgiyi www.karcher.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Editör: Kadir Özel