Fuarda 200’ün üzerinde firmanın stant açması bekleniyor. Türkiye hırdavat endüstrisi, 14.550 firma, 880.000 çalışan ve 11,8 milyar dolar seviyelerinde ihracat kapasitesiyle ülke ekonomisine çok önemli katkı sunuyor.

Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia, Tube & Steel ve Wire Tech Fuarları ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

Birbirini tamamlayan bu kilit sektörlerin temsilci firmaları, küresel çapta ticaret için bir Tüyap çatısı altında araya gelecek. Fuarları, 120 ülkeden, 6.000'in üzerinde yabancı toplamda 30.000’den fazla ziyaretçinin takip etmesi bekleniyor.

Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia1

Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, RX Tüyap ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği (HISİAD) iş birliğiyle 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde hırdavat endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getiriyor.  

200’ün üzerinde firmanın stant açması beklenen fuarda; bağlantı elemanları, el aletleri, elektrikli el aletleri, mobilya aksesuarları ve aksamları, aşındırıcı kesici delici malzeme ve aletler, kilitler, kaynak makine ve kaynak malzemeleri, yapı malzemeleri, kimyasal maddeler ve yüzey işlem malzemeleri ile iş güvenliği malzemeleri sergilenecek.

2022 yılında, 110'un üzerinde firmanın katılımı ile ilk defa gerçekleşen Avrasya Hırdavat Fuarı, 91 ülkeden 10 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlamıştı.

11,8 milyar dolar büyüklüğündeki hırdavat endüstrisi bu fuarda bir araya geliyor

 

RX Tüyap Genel Müdürü Berkan Öner, “11.8 milyar dolarlık büyüklüğü olan hırdavat endüstrisinde üretici olan lider firmaların katılımcı olduğu fuarımızı sadece Türkiye’den değil, 120’den fazla ülkeden 6.000’in üzerinde iş insanının fuarımızı ziyaret etmesini bekliyoruz. Fuarımıza gelecek uluslararası ziyaretçiler ile hırdavat sektörünün ihracat hedeflerine daha da yaklaşmasını hedefliyoruz. Fuarımızla ilgili hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Hırdavat sektörünün önemli firmalarına 4 gün boyunca ev sahipliği yapmak ve ziyaretçilerimizi ağırlamak için heyecanla gün sayıyoruz” dedi.

Bir biletle 4 fuarı ziyaret edebilirsiniz!

Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’nın online bileti 24 Mayıs tarihine kadar ücretsiz ve bu fuar için alacağınız bilet ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia ile Tube & Steel ve Wire Tech Fuarlarını da ziyaret edebileceksiniz.

Online bilet için https://hardwareeurasia.com/online-bilet

Fuarla ilgili detaylı bilgiye https://www.hardwareeurasia.com/ adresinden erişilebilir.

TÜYAP Hakkında: Tüyap, Türkiye’nin ilk fuarcılık şirketi olarak 1979’da Bülent Ünal tarafından kuruldu. Türkiye’de fuarcılığın gelişiminin öncüsü olan Tüyap Fuarcılık Grubu kuruluşundan bugüne kadar yurt içinde 1.827, yurt dışında ise 39 ülkede 200 fuar gerçekleştirdi. Geride bıraktığı 42 yılda Tüyap, 127 ülkeden 337 bin 913 firmaya hizmet verdi ve düzenlediği fuarlarda 213 ülkeden 67 milyon 133 bin 226 ziyaretçiyi ağırladı.  Çin, Rusya ve Afrika’da ilk Türk ihraç ürünleri fuarlarını organize eden şirket, halen yılda ortalama 10 yurt dışı fuara Türk milli katılımı organize ediyor. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan Tüyap, profesyonel kadrosu ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezi ve 4 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları gerçekleştiriyor. Yeni dönemde ‘ticaret için önce sağlık’ mottosuyla fuarlarını düzenleyen Tüyap, Türk Standartları Enstitüsü’nün COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını yerine getirerek TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk fuarcılık şirketi olmanın sorumluluğuyla, dijital olanaklarını da seferber ederek hibrit fuarlar düzenlemeyi sürdürüyor.