Mayıs ayında gerçekleşen ve büyük ilgi gören Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha tekrarlanıyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı’nın verdiği ve katılımın ücretsiz olduğu eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00’da online olarak gerçekleştirilecek.

Büyük veri analizi ve yapay zekâ teknolojisiyle gayrimenkul değerleme hizmeti sunan Endeksa, sektör profesyonellerine yönelik eğitim serilerine devam ediyor. Şirket, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlayan Endeksa Masters programı kapsamında arsa ve arazi konusunda uzmanlaşmak isteyen gayrimenkul danışmanlarına verdiği eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha düzenliyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı tarafından verilecek ‘Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı’ başlıklı eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00'da online olarak gerçekleşecek ve katılım ücretsiz olacak.

Arsago’dan Kazandıran Yatırım Fırsatı Arsago’dan Kazandıran Yatırım Fırsatı

Kurulduğu günden beri gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Endeksa öncülüğündeki bu eğitimde katılımcılar, sektördeki güncel fiyatları Endeksa.com ile analiz etmeyi öğrenirken, diledikleri bölgedeki arazi ve arsa değerlemesi konusunda derinleşme fırsatı bulacak. Eğitimde ayrıca, e-imar okuma gibi teknoloji odaklı konular da ele alınacak. 

Endeksa Masters programı, sektör profesyonellerinin kariyerlerinde artı değer yaratmaya odaklanıyor. 13 Haziran Perşembe günü düzenlenecek olan eğitime kaydolmak ve detaylı bilgi almak için www.endeksa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Hemen kaydolmak için tıklayın

Hakan Bıçakcı Hakkında:

Gayrimenkul sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Hakan Bıçakçı, lise öğrenimini Ankara'da Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi'nde, üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği’nde tamamladı. Kariyerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde başlayan Hakan Bıçakçı, ardından uzun yıllar Türkiye'nin öncü yazılım firmalarından Netcad Yazılım A.Ş.'de Satış Müdürü olarak görev aldı; imar, kadastro, şehir planlama ve coğrafi bilgi sistemleri gibi konularda geniş bir deneyim kazandı. Ardından Endeksa’da Satış Direktörü olarak gayrimenkul teknolojileri konusunda birçok kurumun ihtiyaçlarını başarıyla karşıladı. Halen gayrimenkul danışmanı olarak gayrimenkul sektöründe hizmet veren Hakan Bıçakcı, uzun yıllardır edindiği tecrübelerini, verdiği eğitimlerde danışmanlarla paylaşıyor.

Endeksa Hakkında:

Gayrimenkul değerlemede dijital teknolojilerin gelişmiş olanaklarını kullanan www.endeksa.com, sisteme herhangi bir konutun konum ve özelliklerini giren herkese piyasa değerini anında sunmaktadır. Sloganı “Endeksa ile evinizin kıymetini bilin” olan Endeksa, evini değerinde satmak isteyen milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Endeksa, yapay zekâ teknolojisini kullanarak tüm Türkiye için gayrimenkul değeri sunar ve aynı zamanda evini değerinde satmak isteyen kullanıcıları bölgesinde uzman emlak danışmanları ile bir araya getirir. Ev satarken en önemli konulardan biri fiyatın doğru belirlenmesidir. Satış fiyatının gerçek değerin altında belirlenmesi durumunda maddi kayıp yaşanmakta, değerin üzerinde belirlenmesinde ise satış gerçekleşmemekte veya satış süresi uzayarak zaman kaybı yaşanmaktadır. Endeksa, kullanıcıların değeri doğru belirlemeleri ve ihtiyaçlarına en uygun, bölgesinde uzman emlak danışmanlarına ulaşmalarını sağlayarak ev satış süreçlerini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Kullanıcılar www.endeksa.com sitesini ziyaret ederek gayrimenkul işlemi yapacakları bölgedeki ortalama satış ve kira değerleri, değer değişimi, yaşam olanakları, demografik yapı gibi konularda detaylı bilgiye ulaşabilir; aynı zamanda Endeksa’nın sektör lideri Otomatik Değerleme Modeli ile konutlarının konum ve özelliklerini girerek saniyeler içinde satış ve kira değerini hesaplayabilirler. Değeri belirledikten sonra; bölgede uzman Endeksa teknolojisi ile donanımlı emlak danışmanına ulaşarak satış işlemini güvenle tamamlayabilirler. 2017 yılında hayata geçen Endeksa, 2021 yılı sonunda Türkiye’nin dijitalleşme sürecine öncülük eden internet platformlarını bünyesinde bulunduran iLab grubuna katılmıştır. Endeksa küresel büyüme sürecine de girerek İspanya ve Portekiz’de de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Editör: Kadir Özel