Bu noktada da evdeki hasarlardan, sağlık hizmetlerine kadar ihtiyaç duyulan birçok konuda hasarları karşılayan ve farklı hizmetler de barındıran konut sigortaları önemini giderek artırıyor. 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet veren Generali Sigorta, esnek teminat paketleri ile her bütçe ve ihtiyaca göre tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen Süper Evim Konut Sigortası’nı müşterilerine sunuyor.

​Farklı teminat paketleri bulunuyor.

Temel Koruma Paketi, Doğal Afetler ve Terör Paketi, Kişisel ve Kıymetli Eşyalar Paketi, Sorumluluk ve Kişisel Koruma Paketi gibi birçok farklı teminat paketlerinin eklenebildiği, esnek yapısı ile öne çıkan Süper Evim Konut Sigortası, modüler yapısı sayesinde, her bütçeye özel konut poliçesi oluşturabilme imkanı sunuyor. İhtiyaç dahilinde olmayan teminatlar için ekstra prim ödeme zorunluluğunu ortadan kaldıran sigorta, geniş asistans hizmetlerine dair opsiyonlar da içeriyor.

Gold ve Ekonomik Paketleri mevcut

Evini sigorta koruması altına almak isteyenlerin acenteler ve çağrı merkezi kanalıyla rahatlıkla ulaşabildiği Süper Evim Konut Sigortası, Gold ve Ekonomik paket alternatiflerine sahip. Konut poliçesi yaptırmak isteyenler, ev bakımı, aile sağlık ve evcil hayvanlar için 3 farklı ekstra asistans paketinden seçim yapabiliyor veya hepsini teminatlarına ekleyebiliyor.

Doğal afetlere karşı da güvence sağlanıyor.

Sigortalılara modüler olarak teminat seçme özgürlüğü sunan Süper Evim Konut Sigortası, doğal afetlere karşı da güvence sağlıyor. Deprem başta olmak üzere dolu, sel veya su baskını, fırtına, yer kayması, kar ağırlığı gibi afetlere karşı teminatlar içeren Süper Evim Konut Sigortası, aynı kapsamda grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör için de koruma sunuyor.