Türkiye, Kazakistan, Almanya, Tayland, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri vs. gibi ülkelerde farklı sektörlerdeki başarılarıyla bilinen Rams Global ile bir dünya markası olan, ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü’nün imzaladığı bu antlaşmayla birlikte, 2023- 2024 sezonundan itibaren Seyrantepe'deki stadyumun ismi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Global Stadyumu olarak anılacak.

Uluslararası arenada elde ettiği başarılarla kendisini kanıtlamış iki markanın bu beraberliğinin sadece ulusal değil, küresel ölçekte de Türkiye’nin sportif imaj ve itibarına önemli bir katkı yapması hedefleniyor. Türkiye’nin lider futbol takımlarından Galatasaray Spor Kulübü’ne stadyum isim sponsoru olmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Rams Global CEO’su Devran Bülbül’ün konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: 

“Bugüne kadar başta inşaat olmak üzere, sağlık, maden, turizm, paylaşmalı ofis, gıda, medya gibi birçok farklı sektörde yatırımlar yapan Rams Global olarak, bir yandan bu sektörlerdeki faaliyetlerimize aynı inanç ve istekle devam ederken öte yandan spor sektöründe de başarılı işlere imza atmayı sürdüreceğimize inanıyoruz. 

Bugün, elde ettiği tarihi başarılarla uluslararası anlamda Türkiye’nin en değerli markalarından olan Galatasaray Spor Kulübü’nün yeni stadyum isim sponsoru olmanın mutluluğu içindeyiz. Büyük kurucu Ali Sami Yen’in adını verdiği spor kompleksinde stadyum isim sponsoru olmanın verdiği gururla kulübün 1 numaralı isminin vizyonunu sahiplenerek ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız.

Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu’na geri sayım Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu’na geri sayım

Yaptığımız iş birliği ile Türk sporunu yeniden arzu edilen seviyelere çıkarma amacı doğrultusunda Galatasaray Spor Kulübü’ne destek olarak, hep birlikte Türk sporuna değer katacağımıza inanıyoruz.”

İki ay önce GAİN Medya’yı satın alarak medya sektörüne de adımını atan Rams Global, büyük ölçekli inşaat, maden gibi yatırımlarına ilave olarak spor ve eğlence sektöründeki adımlarıyla adından söz ettirmeyi amaçlıyor. Dokunduğu her sektörü ve bölgeyi verimli bir alana dönüştüren Rams Global, bugüne kadar imza attığı tüm projelerde çevrecilik, sürdürülebilirlik ve etik büyüme yaklaşımı ile gelişimini sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için:

Bersay İletişim Danışmanlığı

Ayben Cumalı [email protected]; 0555 408 28 12

RAMS Global Hakkında:

Rams Global 27 yıldır inşaat ve gayrimenkul alanında Kazakistan başta olmak üzere farklı ülkelerde son 10 yılda 2,5 milyon metrekareden oluşan 55 projesiyle konforlu, sürdürülebilir, ekonomik, çevreye ve sosyal etki alanına saygılı yaşam alanları yaratmaktadır. RAMS Global’in inşaat ve ticari gayrimenkul sektörünün yanı sıra sağlık, okul, mobilya, yeme-içme ve ofis sektöründe de yatırımları bulunmaktadır. RAMS Global, tüm projelerinde çağdaş mimari ve mühendislik anlayışını uyguluyor, üst düzey ‘yeni nesil mühendislik’ disiplinleri ile geleceğin mühendisliğini kurgulamaktadır.