Yüzde 10’dan başlayan peşinatlar, 60 aya varan vadeler ve bütçeye uygun taksitli ödeme imkanı sunan AS Concept, büyük ilgi gördüğü için ön talep dönemini uzatma kararı aldı.

Erişimi Kolay Proje

Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy, doğusunda Ataköy ve Yeşilköy, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir olan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor.

Alışveriş, Eğitim ve Sağlık İmkânları Geniş

Altınbaş üniversitesine yürüyüş mesafesi, Kültür Üniversitesi, Medipol Mega ve Acıbadem Atakent hastanelerine hızlı ve rahat ulaşım, Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Kuyumcukent gibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde, Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanı başında olan AS Concept, biri 300 metre uzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor.

Kira Gelirini Beyan Etmeyenlere  Ceza Geliyor. Kira Gelirini Beyan Etmeyenlere Ceza Geliyor.

1+1’den 4+1’e Farklı Daire Seçenekleri

Toplam 13.839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire ve 21 adet ticari birim yer alıyor. Projenin rakiplerinden ayrılan önemli bir özelliği, tamamen kendi arsası üzerine geliştirilmiş olması. Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve kafe-restoran gibi olanaklar bulunan AS Concept, bölgede diğer projelerden farklılaşarak tüm ihtiyaçları karşılamaya odaklanıyor.

Aralık 2025’te teslim edilmesi hedeflenen AS Concept, titiz mimari detayları ve kaliteli kaplama malzemeleri ile göze hitap ederken şehrin göbeğinde olup kalabalıktan uzak bir şekilde yaşanabilecek modern daire tipleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

Ekmas Koru Projesi ve Güncel Fiyat Bilgisi Ekmas Koru Projesi ve Güncel Fiyat Bilgisi

AS Yapı Hakkında

Proje mühendisliği, yapı ve taahhüt alanlarında hizmet veren AS Yapı, 1990 yılında inşaat yüksek mühendisi Haluk Sert tarafından kuruldu. AS Yapı, 33 yıllık geçmişinde tarihi eser yenileme, kamu, otel ve konut, AVM ve ofis inşaat projeleri ile yapı sektöründe basari çizgisini kısa zamanda hak ettiği yere taşıdı. Özel sektörün uluslararası markalarına, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına projeler yarattı. Bu süreçte 450’nin üzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde inşaat projesi tamamladı. 2017 yılında, AS Grup ile birlikte yeniden yapılanan AS Yapı, 21. yüzyılın modern, fonksiyonel ve çevreci yapılarını tasarlarken, kent dokusuna sahip çıkarak insanın değişen yaşam koşullarına uyumlu, yaşanabilir mimari temelli, katma değer yaratan projelerle gelişmeyi hedefliyor.