Arsago, Türkiye'de arsanın yükselen bir yatırım değeri olduğunu kanıtlarken, Kıbrıs ve Türkiye projeleri başta olmak üzere, %800 ile %2000 arasında değer artışı sağlayarak yatırımcılarına kârlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ön talebe özel olarak; sınırlı sayıda daire getirili arsa payı satışlarının 399 bin TL’den gerçekleşeceği en yeni projesi Kırıkkale’de, % 50 peşinat ve 12 ay vade farksız taksitlerle avantajlı bir ödeme planı sunuyor.

 

Türkiye'de gayrimenkul sektörü, dinamik yapısı ve sürekli gelişen yatırım fırsatları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Arsa ve daire getirili arsa pay satışlarında yatırımcılar için yükselen bir değer sağlayan Arsago, Türkiye'de ve Kıbrıs'ta gelişmekte olan pazarlara odaklanarak, yatırımcılarına gelişim potansiyeli yüksek lokasyonlarda şeffaf ve güvenillir hizmetiyle arsa projeleri sunuyor.

Bugüne kadar 783.125 m2 yeni nesil arsa yatırımında müşterilerine projelerini teslim eden, arsa projeleri geliştirmede segmentinde öncü ve lider Arsago, yatırımcıların kısa vadeli kazançlar yerine, uzun vadeli ve sürdürülebilir gelişme hedeflerinde yatırım yolculuklarında eşlik ediyor.

399 Bin TL ! Yüzde 50 Peşin, 12 Ay Taksit Fırsatı

Arsago’nun en yeni projesi Kırıkkale Yahşihan, Ankara-Kırıkkale-Delice Otoyolu projesinin Marmara-Doğu Anadolu, Ege-Karadeniz ve Akdeniz-Karadeniz koridorları arasında ve 43 ilin geçiş güzergâhında yer alıyor. Çok önemli bağlantı noktalarının kesişiminde yer alan proje, konumu ve gelişim potansiyeli ile öne çıkıyor.  Ön talebe özel olarak sınırlı sayıda daire getirili arsa payı satışlarının 399 bin TL’den gerçekleşeceği projede; % 50 peşinat ve 12 ay vade farksız taksitlerle avantajlı bir ödeme planı sunuluyor. Aylık 17 bin TL taksitlerle ödenebilecek Daire Getirili Arsa Payı Satışları, Arsago’nun uzman ve deneyimli ekibi ile yatırımcılarına güvenilir yüksek getiri ve yaşam imkanı sağlama misyonu ile sunuluyor. 24 Haziran’da ön talep dönemini tamamlayarak satış dönemine geçecek olan proje, giderek zorlaşan ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Anneler Günü'nde Çiçek Yerine Bahçe Hediye Edin! Anneler Günü'nde Çiçek Yerine Bahçe Hediye Edin!

Nisan 2023’de faaliyete geçen Ankara Sivas Yüksek Hızlı Tren İstasyonu ardından potansiyel değer artışı sağlamaya devam eden Kırıkkale Yahşihan, deprem güvenliği açısından da son derece güvenli bir alanda bulunuyor. 

Kızılırmak Manzaralı Muhteşem Fırsat

Ankara’ya sadece 1 saat, İstanbul’a 5 saat mesafede bulunan Arsago Kırıkkale Yahşihan Daire Garantili Arsa Payları, Kızılırmak’ın muhteşem manzarasına sahip. 14. Yüzyılda Osmanlı döneminde hayata geçen Türkiye’nin ilk demir köprüsüne de sahip Kırıkkale Yahşihan, tarihi dokusu ve verimli arazi yapısı ile de göz doldurmaktadır. ROKETSAN’ın kademeli olarak faaliyete başlayacağı ve Kırıkkkale OSB ile ekonomik ve ticari açıdan büyüme potansiyeli gösteren bölge, arsa yatırımcılarının yeni gözde bölgeleri arasında yer almaktadır.

Arsago Geniş Portföyüyle Dikkat Çekiyor

2006 yılından itibaren dijital dönüşüm ve inovasyona yatırım yaparak arsa yatırımını daha erişilebilir ve güvenilir kılan Arsago, 309 bin metrekarelik dev bir portföy yönetiyor. Arsago'nun geniş portföyü, İstanbul'dan Çanakkale'ye, Kıbrıs'tan Muğla'ya kadar uzanırken, birbirinden farklı projelerle de dikkat çekiyor. Arsago’nun daha önce geliştirdiği Çanakkale ve İstanbul lokasyonları, son beş yıl içinde %800 ile %2000 arasında değer artışı sağlayarak yatırımcılara yüksek getiriler sağladı.  Arsago, geliştirdiği tüm projelerde arsa satışının ötesinde, yatırımcılara derinlemesine danışmanlık hizmetleri sunarak, yalnızca arsa satışı sunmakla kalmayıp, onları güçlü bir yatırım ekosisteminin parçası haline getirerek bir yatırım felsefesi sunmaktadır.

Editör: Kadir Özel