Zeray Kocaeli'nin Başiskele bölgesinde projeler geliştirmeye devam ediyor sürekli kendini yenileyen ve çağın gereksimlerine göre harekat eden zeray bölgeye değer katmayı şiar edinmişcesine sürekli yatırımlar yapıyor yeni projesi Zeray Miracle Garden’ ise bölgenin yine en iyi konumlarından birinde inşa ediliyor.

Zeray Miracle Garden’da, ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde, 1+1 ’den 4+1 ’e 256 konut bulunacak. 61 ile 220 metrekare aralığında uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede fiyatlar 2.014.595 TL den başlıyor.

Zeray A.Ş. pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aytül Ayhan, Miracle Garden projesine ilişkin yaptığı değerlendirmede, bugüne kadar geliştirdikleri projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını, hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini ihya ederek nitelikli birer yaşam merkezi haline gelmelerine destek olduklarını vurgulayarak şunları dile getirdi: “Başiskele, Kocaeli’nin yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri katlanarak artan bir lokasyonu olarak ön plana çıkıyor.

Yeni projemiz Miracle Garden, ülkemizin göz bebeği olan Kocaeli’mizin bu gözde ilçesinde tabiat ile iç içe bir konumda bulunuyor. Zeray Miracle Garden, şehirden uzaklaşmadan doğanın yanı başında yaşamak isteyenlerin tercihi olacak. Projemiz, sakinlerinin ihtiyaç duyduğu bütün ayrıntılara cevap vermesinin yanında vadettiği yüksek prim potansiyeli ile de yatırımcıları cezbedecektir. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projeler, geleceğe miras bırakacağımız projelerin teminatıdır. İnanıyoruz ki Zeray

ZERAY MİRACLE GARDEN PROJE KÜNYESİ
Proje İsmi:  Zeray Miracle Garden
Yüklenici:  Zeray İnşaat
Lokasyon:  Başiskele
Arsa Büyüklüğü:  17.510 m²
Ünite Sayısı:  256
Konut Tipleri:  1+1 – 4+1 aralığında, bahçe dubleks , ara kat , çatı dubleks daireler
Teslim Tarihi: 30.12.2025