Doğtaş Home, yeni yılda ev dekorasyonlarını tamamlamak ve sevdiklerine güzel bir hediye almak isteyenlere yüzlerce ürün alternatifi sunuyor. Doğtaş Home'un, altın ışıltılardan sakin nude tonlarına, organik formlardan çarpıcı dokulara kadar geniş bir yelpazedeki ürünleri, yeni yıl için en güzel alternatifleri sunuyor.  Yeni yıla girerken yaşam alanlarında küçük tasarımlarla keyifli farklar yaratmak isteyenlere alternatifler sunarken sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ev aksesuarlarıyla da yılbaşını özel kılıyor. Evlerinize ışıltı katarken tarzınızı da ön plana çıkarabileceğiniz bu özel ürünlerle, 2024'e şık bir giriş yapabilirsiniz. Doğtaş Home aksesuarlarıyla, ev dekorasyonunda zarafet ve estetiği bir araya getirerek, ev sahiplerine unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Işıltılı Aksesuarlarla Yılbaşı Coşkusunu Yaşayın

Altın ışıltıları, sakin nude tonları ve organik formlar, Doğtaş Home'un aksesuarlarında ön plana çıkan özelliklerden sadece birkaçı. Evlerinize zarafet ve şıklık katacak bu özel ürünlerle, sevdiklerinizle birlikte yeni yıla enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Doğtaş Home'un aksesuarları, çeşitli tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. Çarpıcı dokular, modern çizgiler ve özgün detaylarla bezenmiş ürünler, evinizi kişiselleştirmenize ve öne çıkan bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak.

Yılbaşı ürünleri arasında, şık masa dekorasyonlarından, konforlu kışlık tekstil ürünlerine, benzersiz ayak lambalarından, modern avizelere kadar geniş bir yelpazesi mevcut.  Doğtaş Home'un bu koleksiyonu ile evinizi yeni yıla hazırlayarak, misafirlerinizi etkileyici bir atmosferle ağırlayabilirsiniz. Doğtaş Home, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, ev dekorasyonunda trendleri belirleyen bir marka olarak biliniyor. Yılbaşı aksesuarlarında da bu geleneği sürdürerek, evlerinizi güzelleştirmeniz için özenle seçilmiş ürünleri bir araya getiriyor.

Doğtaş Home İle Evlerinize Şıklık Katın

Yeni yılın coşkusunu evlerinize taşımak ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için Doğtaş Home'un benzersiz yılbaşı akseaurlarını keşfedin. Ev dekorasyonunda kalite ve şıklığı bir araya getiren bu özel ürünlerle, 2024'e hoş geldiniz deyin. Doğtaş Home yılbaşı aksesuarları Doğtaş mağazaları ve  home.dogtas.com’dan ulaşabilirsiniz.

DOĞTAŞ HAKKINDA;

Anadolu medeniyetinin ev sahiplerinden, destanların şehri Çanakkale’den yükselen Doğtaş, akarsuların doğuşundan, akarsuların üzerindeki taş köprülerden esinleniliyor ve markanın ismi ortaya çıkıyor.

Yaşam alanlarda stil ve ruh katmak için çalışan Doğtaş, eşsiz tasarımları ve kalitesiyle birlikte olunan anlara değer katıyor. Karşılıklı keyifli sohbetlerden kalabalık buluşmalara kadar anılarda yer edecek birlikteliklere şıklığı, konforu ve eşsiz tasarım çizgisiyle eşlik ediyor.

Türkiye’nin global bir markası olan Doğtaş, New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi küresel şehirlerin yanı sıra Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Asya da dahil olmak üzere yurtdışında 60 mağazasıyla dünya çapında trendleri belirleyen bir konuma sahiptir. Yurt içi ve yurt dışında yer alan 250’nin üzerindeki konsept mağazasıyla Doğtaş, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Müşterilerine her türlü dekorasyon ihtiyacına uygun, fonksiyonel, kaliteli ve ulaşılabilir koleksiyonlar sunan Doğtaş, her tarzda ve türde yaşam alanı yaratmada destek olmaktadır. Malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, Doğtaş ürünleri insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü vermekte, yılların verdiği birikim ve uzmanlığını ustalıkla yansıttığı tasarımlar, 300 farklı kumaş ve 35 farklı ahşap renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

2022 yılında Yeni Tasarım ve İnovasyon Merkezi projesi hayata geçirilerek rahatlığın ön plana çıkarıldığı Hibrit Teknoloji ile Doğtaş, vücut kıvrımlarına göre tasarlanan ve en iyi şekilde destekleyen hybrid koltuklar ile, bel ve eklem ağrısı sıkıntısı yaşayan kişilerin çok daha rahat ve uzun oturmalarını destekliyor.

Daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilirlik için Doğtaş, Türkiye’de bir ilk olarak %100 geri dönüşümlü kumaşları koltuklara dönüştürmektedir.

Doğtaş, mobilyaya ilave olarak Doğtaş Genç, Doğtaş Garden ve Doğtaş Home kategorisinde de faaliyet göstererek, kategori bazında da mobilya sektöründe büyümekte ve sektörün lider markalarından biri olarak yolculuğunu sürdürmektedir.

Doğtaş Home koleksiyonunda 14 kategoride 400’den fazla tasarımı evlerini kişiselleştirmek, ruhunu katmak isteyenlere sunmaktadır. Halılardan, biblo ve dekorasyon objelerine, aydınlatma opsiyonlarından vazolara, çerçevelerden aynalara, mum ve oda kokularından bir yaşam alanında ihtiyaç olabilecek tüm ürünleri kapsayan bir koleksiyona sahiptir.

Gençlerin yaşam alanının kalitesinin, başarılarında ve günlük yaşamında büyük etkiye sahip olduğunu bilen Doğtaş, Doğtaş Genç koleksiyonları ile gençlerin yaşamın kalitesini arttırmaya katkı sağlamaktadır.

Yaşam alanları bahçe, balkon ve teraslara taşınırken Doğtaş Garden ile stil, konfor, kalite açık havada yerini alıyor. Metal ve rattan grubu mobilyalarla hem tasarım hem de kalitesiyle farkını ortaya koyuyor. Yıkanabilir, paslanmaz ve iklim şartlarındaki sürprizlere hazır ürünleri ile sektörünün zirvesinde olmayı sürdürüyor.

Sosyal sorumluluk bilincini daima en baş ilke olarak kabul ettiklerini belirten Doğtaş, her mağazasının bir sokak hayvanı sahiplenmesine önayak olan proje kapsamında üretilen “Misafir Pati” isimli kulübelerle, kedi ve köpeklerin güvenli bir ortamda yaşamalarını desteklemek için Doğtaş mağazalarında konumlandırılıyor.

Ayrıca hayvan sahiplenmeyi teşvik etmek için ‘’Pati Sigortası’’ hizmeti de sunmaktadır. Doğtaş’tan döşemeli ürün alanlar için 1 yıl boyunca 1 kez geçerli olan sigorta kapsamında, ücretsiz olarak, patili dostun zarar verdiği koltukların yüzlerini değiştirme garantisi veriyor. Başarı çizgisini ödüllerle de taçlandıran Doğtaş, 2022 A.C.E Awards – Mükkemel Müşteri Memnuniyeti Ödülü’ne, 2022 Social Media Awards Turkey Sosyal Medya Ödülleri’ne ve 2022 Kristal Elma Ödülleri – Sosyal Sorumluluk Kategorisi ödülüne layık görülmüştür.

Altın Emlak Global Temsilcileri İstanbul'da Buluştu Altın Emlak Global Temsilcileri İstanbul'da Buluştu

Güncel Haberleri almak için listemize abone olun!

Emlak Terimleri Bilgisi Alın.