Bunun en güzel örneği de Avrupayı aratmayan Yılbaşı süsleri ve menüsüyle ünlülerin sevdiği mekan olan BOĞAZ’IN EN YENİSİ FENZ RESTORAN !!!

Cumartesi akşamı, objektiflere yine Fenz’den yemekten çıkan ünlüler takıldı.

Tanınmış şeflerden, yazdığı yemek kitabıyla satış rekorları kırıp neredeyse roman kitapları satışlarına ulaşıp ünlenen Jale Balci da dostalriyla Fenz’de yemekteydi. Dostalarından biri de Bahçıvan Peynirleri’nin sahiplerinden Seval Bahçıvan’dı.

Uzun yıllar Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı olan ve Çaba Derneği’ni kuran Monik İpekel ve kızı Reyhan İpekel de dostlarıyla keyifli bir yemek yedi.

FENZ Restaura yılbaşı

Futbol camiasının popüler eski futbolcularından Hatay Spor teknik direktörü Gökhan Zan ve eşi Müge Zan da yemekte keyifli bir akşam geçirdi

FENZ’de buluşan cemiyetin sevilen isimleri, Şef Tolga Bozok’un elinden çıkan, “Mediterrasian Cuisine” menü ve DJ performası ile unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Eski Süreyya Lokantası’nın İstinye’deki yerinde onun eski popüleritesini şimdiden yakalayan FENZ İstanbul, yılbaşı akşamı için de özel bir menü ve program ile lezzetli, eğlenceli, ışıltılı bir gece için özel hazırlıklar yapmış!

 

Doğtaş Arch Koleksiyonu İle Modern Ve Zarif Dokunuşlar Doğtaş Arch Koleksiyonu İle Modern Ve Zarif Dokunuşlar

Fenz Restoran Hakkında:

Eylül ayında İstinye’de kapılarını açan FENZ Restauran’ı, şık ve zarif dekorasyonu, marinadaki konumu, direk İstanbul Boğazı manzarası, Akdeniz ve Asya mutfağı sentezi menüsüyle, gustosu olan gastronomi sevenler hemen keşfetti ...

Lounge, Fine Dining Restoran ve Roof Barı ile 3 katta yer alan FENZ, misafirlerine kıtalar arası bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Ünlü Mimar Mahmut Anlar’ın tasarımı ile şekillenen, sade, şık, sofistike ambiyansı keyifli bir ortam sunuyor. Öğle yemeklerinde keyifli ve lezzetli buluşmaların adresi olan brasserie FENZ, iş çıkışlarında özel kokteyllerin ardından enfes bir akşam yemeği için ideal bir mekân... Ritmin ve lezzetin buluştuğu bu özel mekan; Roof Bar’ında DJ performansları ile İstanbul’un özlenen eğlence ortamını yaratarak da dikkat çekiyor. FENZ’in menüsü, Akdeniz'in zenginliği ile Asya'nın derinliklerini bir araya getireren, yüksek lezzet notalarıyla ön plana çıkan yemekleriyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. FENZ, şıklık, samimiyet ve lezzet arayanların beğenisini kazanırken İstanbul’daki yeme içme ve eğlencenin merkezlerinden olan İstinye- Yeniköy hattındaki eşsiz konumu ve ulaşım kolaylığı ile de tercih ediliyor.

FENZ Restauran Adres: İstinye Mahallesi İstinye Caddesi 12/1A İstanbul                                 

📞: 0 539 324 09 54   www.fenz.com.tr