Yazın İstanbul’dan çok uzaklaşmak istemeyip villasında keyifli bir yaz tatili geçirmek, kışın da hafta sonunun tadını çıkarmak isteyenler için Nexonya,
Şile Kuzey Villaları’nı hayata geçirdi.

Türkiye’deki tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a taşıdı Türkiye’deki tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a taşıdı

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ve Karadeniz’e kıyısıyla yalnızca 45 dakika uzaklıkta bulunan Şile, yemyeşil doğasıyla, masmavi denizi ve plajlarıyla birlikte tarihi yapıları ve şirin köyleriyle dört mevsim dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul’a yakınlığı nedeniyle yazın plajlarının dolup taştığı, güney sahillerini aratmayan beach’leriyle pandemiyle birlikte popülaritesi artıran Şile, lüks yaşamın da yeni merkezi olmaya aday.

Yazın tatile çıkılamasa bile İstanbul’a yakınlığı nedeniyle hafta sonları dahi keyifli bir yaşam sürmek için Nexonya, Şile’nin en iddialı projesi Nexonya Şile Kuzey Villaları’nı hayata geçirdi. Yılın ilk yarısında teslim edilecek ve sadece 10 ikiz tip villadan oluşan proje, konseptiyle de dikkat çekiyor. Loft tarzı konseptle tasarlanan Nexonya Şile Kuzey Villaları, büyük ve ferah pencereleri, gün ışığını içeri davet ederken, akşamları yıldızların ışıltısını daha yakından hissetmenizi sağlıyor.

Yüksek tavanları, daha az bölmeli alanları, açık tuğla duvar gibi detaylarıyla kendinizi farklı ve özel hissetmenizi sağlayacak detaylara sahip. Denize sadece 4 dakika mesafede bulunan proje, 4.278 metrekare arazi üzerine 3 katlı ve ikiz olarak 20 adet villa olarak tasarlandı. Havuzu, kış bahçesi, her villaya özel otoparkı ve yeşil alanı, 7/24 güvenliği gibi geniş sosyal donatılarıyla adından söz ettiren projenin satışları ise devam ediyor.  

Brüt toplamı 189 metrekare büyüklüğündeki villalardan birine sahip olmak için yüzde 50 peşin ve geri kalan yüzde 50 taksitli özel ödeme koşulları da mevcut. Lokasyonun ruhuna uygun projeler geliştirdiklerinin altını çizen Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Vural, “Şile’nin İstanbul’un kuzeyinde yer alması ve Karadeniz ikliminin hakim olması nedeniyle kuzey ülkelerdeki gibi loft konsepti projemize taşıdık. Bu sayede her mevsim villalarımız gün ışığından en iyi şekilde yararlanırken, geniş ve az bölmeli iç yapısıyla da ferah bir ortam oluşturmak istedik. Hem yazın hem de kışın rahatlıkla yaşanabilecek villalarımız, müstakil yaşamın tüm konforunu üst düzeye taşıyor” dedi.