CUBO, dekorasyon açısından fark yaratmak isteyen profesyonellere yönelik yeni alternatifler oluşturmak için geçtiğimiz aylarda efekt boya grubunu tamamen yenilemişti.

Ürün çeşitliliğinden, ambalajına kadar her alanda tarzını değiştiren ‘’CuboArte Dekoratif Sistemler’’ yapı sektörüne pratik, kullanışlı ve gösterişli çözümler sunuyor. Yenilenmiş ve çeşitlendirilmiş CuboArte Dekoratif Sistemler birbirinden estetik 21 adet ürün grubundan oluşuyor.

MİNERAL ESASLI KAPLAMALARLA YAPILARIN DIŞI DA GÖSTERİŞLİ

Kurbanlık Hayvan Seçimi ve Kesiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Kurbanlık Hayvan Seçimi ve Kesiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

CUBO’nun CuboArte Dekoratif Sistemleri’ne kattığı en yeni ürün grubu ‘’CUBOArte Mineral Kaplamalar’.’ Bu ürün grubunun özelliği hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda uygulanabilmesi. CUBO’nun mineral kaplama ürünleriyle doğal ve modern görünümler elde etmek çok daha kolay. Birbirinden farklı tanecik boyutuna sahip 6 yeni ürünle, yapınızda bulunmasını arzuladığınız dokuları dilediğiniz doğallıkta tasarlayabilir, dilediğiniz renkte renklendirebilirsiniz.

Yapıya bir taş kadar yük bindirmeden o taşın görünümünü CUBOArte Mineral Kaplama ürünleriyle binanıza kazandırabilirsiniz. İsterseniz farklı uygulama aparatları ile sıra dışı dokular elde ederek hem dış mekanlarınıza hem de iç mekânlarınıza özel bir çekicilik kazandırabilirsiniz

CUBO, CUBOArte Dekoratif Mineral Kaplamalar’da sunduğu seçenekler arasındaki Gaia, deseni adını Yunan mitolojisine göre yeryüzünü simgeleyen tanrıçadan almış. Toprak ana ya da yeryüzü tanrıçası olarak bilinen Gaia, CUBO’ya ilham olmuş. Gaia deseni tüm seride olduğu gibi iç ve dış mekanlarda kullanıma imkân tanıyor. Yine seride yer alan açık renk gri tondaki Tekton deseni beton görünümü ile doğal taşı yapılarınıza taşıyor. Tekton desenini de tüm mineral grubunda olduğu gibi hem mekânın içinde hem dış mekânda tercih edebilirsiniz. Bu iki desene ilave olarak doğadan ilham alacağınız farklı desenleri Mineral Kaplamalar’daki ürünlerle elde edebilirsiniz.

CUBO, CUBOArte Dekoratif Mineral Kaplamalar’da sunduğu seçenekleri şöyle adlandırmış. Stone Light-500C, Stone-300C, Concrete-200C, Concrete Unique-100C, Concrete Fine-50C ve Concrete Fine Satin- 50C. Ultra ince, ince ve kalın alternatifleri bulunan CuboArte Dekoratif Kaplamalar ürün grubuyla özel; taş, tuğla, beton, görünümlü şık ve modern duvarlar tasarlamak çok daha kolay.

Türkiye’nin yerli boya üreticisi CUBO’nun, hem iç hem dış mekânda, özellikle mimarların projelerinde sınırsız tasarımlar yaratmasına imkan tanıyan bu inovatif ürünleri, dekoratif boya sektörüne de alternatif oluşturuyor. Kolay uygulanabilir olmasıyla usta dostu CuboArte ürün grubu, dönemin yıldızı parlayan tercihleri arasında yerini alacak.

Editör: Kadir Özel