APEC Living’in İstanbul Zekeriyaköy’de projelendirdiği Terranova’da ön satışlar başladı. APEC Çelik Yapı Teknolojisi ile inşa edilen Terranova, deprem sonrası şehir dışına ve az katlı konutlara yönelen talep göz önünde bulundurularak Zekeriyaköy’de projelendirildi.        175-326 metrekare aralığındaki bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve villa seçenekleri, zengin donatı alanları, iddialı mimarisi ve avantajlı konumuyla güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir yaşam vaat eden proje, Zekeriyaköy’ün en büyük ve prestijli konut sitelerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Terranova Zekeriyaköy Salon

APEC’in çelik yapı sistemlerindeki uzun yıllara dayanan tecrübesini konut sektörüne taşıyan APEC Living, yeni ve lüks konut projesi Terranova Zekeriyaköy’de ön satışlara başladı. Deprem sonrası şehir dışına ve az katlı konutlara yönelen talep göz önünde bulundurularak Zekeriyaköy’de projelendirilen Terranova, APEC Çelik Yapı Teknolojisi ile inşa ediliyor. Şehir merkezine yakın ama doğayla iç içe, sakin bir muhit arayanların tercih ettiği, nitelikli villa projelerine ev sahipliği yapan Zekeriyaköy’ün en büyük ve prestijli konut sitelerinden biri olmaya hazırlanan Terranova, güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir yaşam vaat ediyor. Projenin ilk etabının Aralık 2025’te teslim edilmesi planlanıyor.

İsteyene villa, isteyene bahçeli, teraslı daire

 

Yaklaşık 60 bin metrekare alan üzerinde toplam 135 konuttan oluşan Terranova’da büyüklükleri 175 metrekare ile 326 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 bahçe dubleksi, 3+1 çatı dubleksi ile 3+1 ve 4+1 tripleks villa seçenekleri yer alıyor. Bahçeleri, her katta dışarı açılan balkon ve terasları, çevrili oldukları doğal çevreyle sakinlerinin toprakla ve doğayla bağını güçlendirecek şekilde tasarlanan projede binaların cephelerinde de doğadan ilham alınan doğal malzemeler kullanılıyor. Binaların çatılarına yerleştirilen güneş panelleri ise Terranova’nın çevreci ve sürdürülebilir özelliklerini üst seviyeye taşıyor. Toprak tonlarının hakim olduğu iç mekanlar ise sıcak, huzurlu, aydınlık ve yeni nesil bir yaşam sunuyor. Böylece Terranova Zekeriyaköy’ün özgür tasarım ve doğal konforu birleştiren mimarisi samimi ve zamansız bir tarzı yansıtıyor.

Her yaşa hitabeden sosyal alanlar

 

Her evin doğal bir uzantısı olarak tasarlanan yeşil alanlar, hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli ve keyifli zaman geçirmek için ideal bir ortam sunarken Terranova’nın özenle tasarlanan sosyal alanları, bu keyfi üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Fitness stüdyolarından havuza, doğayla iç içe konumlandırılmış ortak çalışma alanlarından sinema kulübüne, saunadan hamama, çocuk oyun alanlarından lounge alanına kadar her detayın düşünüldüğü Club House, Terranova’da kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Sitede ayrıca ateş çukuru, tırmanma duvarı, ağaç evler, hobi odası, Playstation odası, köpek parkı gibi pek çok sosyal donatıya yer veriliyor.

İstanbul’un her yerine dakikalar içinde ulaşım imkanı

 

Terranova, İstanbul’un yeni merkezlerinden biri olarak gösterilen Zekeriyaköy’ün seçkin eğitim ve sağlık kuruluşlarına, AVM’lerine, sosyal ve sportif alanlarına ev sahipliği yapan en değerli noktasında yer alıyor. 3. Köprü ve Kuzey Otoyolu kavşağında, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunan proje, yapımı kısa süre içinde tamamlanması planlanan Sarıyer-Kilyos Tüneli ile İstanbul’un hemen her noktasına dakikalar içinde ulaşım imkanına sahip olacak.

APEC Living Hakkında

APEC Çelik Yapı Sistemleri A.Ş.’nin bir iştiraki olan APEC Living, grubun finanse ettiği çeşitli gayrimenkul yatırımlarının tasarım ve inşaatını gerçekleştiriyor. APEC’in akıllı çelik yapı sistemlerindeki uzun yıllara dayanan tecrübesini konut sektörüne taşıyan APEC Living, modern, nitelikli, depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanları hayata geçirerek kentlerimize kalıcı eserler bırakmayı hedefliyor.

Yeşilyaka Sakinleri Bahar Festivali’nde Buluştu Yeşilyaka Sakinleri Bahar Festivali’nde Buluştu

Editör: Kadir Özel