Taşınmaz Satışı Artık Noterliklerce Yapılabilecek Taşınmaz Satışı Artık Noterliklerce Yapılabilecek
Gayrimenkul sektöründeki liderliğini sürdüren Tahincioğlu’nun, sektördeki 65 yılı aşkın tecrübesi ile yeni kurduğu, satış, kiralama ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan Nidapark Gayrimenkul, bu alanındaki hizmetlerini genişletmek üzere yeni ofisini Bodrum’da açarak kısa zamanda 5 ofise ulaştı.
Yıllar içinde edinilmiş birikim ve müşteri ihtiyaçlarının sonucu olarak ortaya çıkan, NidaparkGayrimenkul, öncelikle Tahincioğlu projelerinde olmak üzere tüm gayrimenkul ihtiyaçları için nitelikli konut, ofis, arsa ve ticari ünitelerin satış ve kiralama süreçlerini yürütüyor. Tahincioğlu, bu şekildeprojelerinden gayrimenkul alan müşterilerin memnuniyetini ve firma ile bağını güçlendirirken aynızamanda projelerin değerini koruyarak ve arttırarak yatırımcılarına da maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.
Tahincioğlu’nun ana işi olan gayrimenkul geliştirmeye ek olarak müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla kurulan Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi açılışı gerçekleşti. Açılışa TahincioğluGayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile birlikte Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak ve Nidapark Gayrimenkul Genel Müdürü Aykut Celep katılım sağladı.
Nidapark Gayrimenkul Bodrum Ofisi açılışında konuşan Özcan Tahincioğlu; “Gayrimenkulsektöründeki hizmetlerimizi genişletiyoruz. Projelerimizde gayrimenkul alan müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz ve ilişkimizin uzun vadeli devam etmesini istiyoruz. Aynı zamanda sektördeki deneyimimizle alım, satım ve kiralama süreçlerindeki ihtiyaçların bilincinde olarak, bualanda kaliteli hizmet ile fark yaratmak amacıyla Nidapark Gayrimenkul’ü kurduk.
Öncelikle kendi çatımız altında Palladium Tower’da hizmet verirken, tamamlanan projelerimizde oluşan ikinci el alım satım ve kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere Nidapark Küçükyalı,Nidapark İstinye ve Nidapark Ayyıldız’da Nidapark Gayrimenkul ofisleri açıldı. Bugün, şirketimizinrotasını, değişen yaşam alışkanlıklarına ve müşteri taleplerine istinaden güney bölgelere çevirmemize paralel olarak Bodrum’daki yeni ofisimizi açıyoruz. Böylece Bodrum başta olmak üzere Güney bölgelerdeki çalışmalarımızı genişletme imkânı bulacağız. ” dedi.
Profesyonel yönetici kadrosu ve sektöründe uzman gayrimenkul danışmanlarından oluşan ekibi ile  hizmet verecek olan Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum’daki hedeflerinden bahseden Özcan
Tahincioğlu; “Bodrum bizim önem verdiğimiz, değerli bir bölge. Çok yakında yeni projelerimizin de hayata geçeceği bu bölgede, Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi hem arsa geliştirme çalışmalarına destek olacak hem de kaliteli kurumsal hizmet beklentisi olan müşteriler için ikinci el satış, kiralama ve danışmanlık alanında bölgeye hizmet verecek” dedi.