Kampanya ile Reportage Türkiye, peşin ödemelerde geçerli %40 indirimin yanı sıra, farklı bir ödeme yöntemi olarak %15’lik düşük bir peşinat alıp 3 ara ödeme ve 24 ay boyunca eşit %0,5 taksitlerle az katlı, bahçeli, güvenlikli ve birçok imkânı bir arada bulunduran bir sitede yaşamak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor.

Bahçeli sıra villa konseptiyle European Property Awards tarafından “Best Townhouse Community” kategorisinde ödüle uzanan Sylvana İstanbul projesi, İstanbul Bahçeşehir’de 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 büyüklükte villalardan oluşmaktadır.

Sylvana istanbul-1

İstanbul'un en gözde ve dinamik semtlerinden birinde sakinlerine güvenilir ve sürdürülebilir yaşam deneyimini “kendi oluşturduğu konseptlerle” sunan Sylvana İstanbul, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanmaktadır.

Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul projesi hakkında detaylı bilgi almak isteyenleri satış ofisinde ağırlarken aynı zamanda boğazın her iki yakasındaki yeni projelerini de kısa zaman içerisinde duyuracak.

Bursa’nın Çehresi Prestij Koru’ile Güzelleşiyor Bursa’nın Çehresi Prestij Koru’ile Güzelleşiyor

Günümüzde Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Mısır, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Türkiye ve Uganda olmak üzere 8 farklı ülkede faaliyet gösteren Reportage Properties’in toplam 28 inşaat projesi bulunmaktadır.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.reportage.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 4 515 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.