Sur Yapı Marka AVM’de Tasarım Festivali 9-11 Eylül tarihleri arasında 10 markanın katılımıyla düzenlenecek Tasarım Festivalde farkı ürünler sergilenecek.

Sur Yapı Marka AVM’de Tasarım Festivali başlıyor.  9-11 Eylül tarihleri arasında 10 markanın katılımıyla düzenlenecek Tasarım Festivali’nde, takıdan kıyafete, aksesuardan dekorasyon malzemelerine kadar pek çok özel tasarım ürünü bir arada bulabilecek.   

 

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM’de Tasarım Festivali başlıyor.  9-11 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalde ziyaretçiler, takıdan kıyafete, aksesuardan dekorasyon malzemelerine kadar pek çok özel tasarım ürünü bir arada bulabilecek. 

Dünya çapında geçerli sertifika programı başlıyor. Dünya çapında geçerli sertifika programı başlıyor.

10 marka katılıyor

Sur Yapı Marka AVM’nin etkinlik alanında düzenlenecek olan Tasarım Festivali’nde Hafkha, Be Mine Design, Puppy Doggy, Jude Jewelery, Offical Mie, O-Men, Burcu Bor, Touchbyaishe, Manuqa ve Turcam Kristal markalarının özel tasarım ürünleri, özel üretim ahşap arabalarda sergilenerek satışa sunulacak. 

Sur Yapı Hakkında:

Faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. Kurulduğumuz günden bu yana 7,5 milyon metrekarenin üzerinde iş tamamladık. Ana iş kolumuz olan markalı konut alanında onlarca projeyi hayata geçirerek 40 bin kişiyi estetik, sağlıklı ve güvenli yuvalarına kavuşturduk. Sur Yapı olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, anahtar teslim taahhüt işlerinin yanı sıra ofis ve AVM projeleri üretimi, site yönetimleri, sitelerin ikinci ellerinin yönetimi, AVM projelerinin kiralama ve yönetimlerini de yapan bir şirketler grubu olarak öne çıkıyoruz. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken 2007 yılında başladığımız enerji sektöründe de başarılara imza atıyoruz.

Ne Yaptık & Ne Yaparız?

Sur Yapı olarak yalnızca markalı konut, ofis, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 7,5 milyon metrekarenin üzerinde inşaat üretimiyle 127 farklı projeye imza attık.
• İstanbul’da ve Bursa'da Greenium Villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor Rezidans, Tilia, İdilia, Vitrin, Marka Rezidans, İlkbahar, İlkbahar 2, Mirage Rezidans, Gölbahçe Evleri, Lavender, Şehir Konakları, Bahçeyaka, Tempo City, Topkapı Evleri, YeşilMavi, Excellence Koşuyolu gibi konut projelerimizi hayata geçirdik.
• Aynı zamanda 3M, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi ulusal ve uluslararası büyük şirketlerin yönetim merkezlerinin hem projelerini hem de inşasını gerçekleştirdik.
• Başarılarımızı çok sayıda A plus ofis ve alışveriş merkezi yatırımına imza atarak perçinledik.
• İş sahamızı genişletmek bilgi birikimimize, deneyimlerimize yenilerini katma arzusu ile AVM projeleri inşa ettik.
• 2013 yılının Haziran ayında İstanbul'da Axis Kağıthane AVM'yi, 2014 Eylül ayında İstanbul Ümraniye'de Metrogarden AVM'yi, 2015 Mayıs ayında Axis İstanbul AVM'yi ve son olarak 2017 Haziran ayında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Sur Yapı Marka AVM’yi hizmete sunduk.
• 2007 yılından itibaren başladığımız enerji yatırımlarımız sonucunda 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji yatırımlarımızı da sürdürüyoruz.
• 2017 yılında Türkiye’nin en büyük ve örnek kentsel dönüşüm projesine Antalya’da başladık. Yaklaşık 70 bin kişinin yaşayacağı, 19 bin bağımsız bölümün yer alacağı ve 1.3 milyon metrekare arazi büyüklüğüne sahip yeni şehir hızla yükseliyor. Antalya Projemizde Haziran 2019’da başlayan konut teslimlerine kesintisiz olarak devam ediyoruz.
• 2019 yılında global büyüme vizyonumuz doğrultusunda Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Avrupalıların ve gurbetçilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla Almanya Köln’de Avrupa Merkez Ofisimizi açtık. Avrupa Merkez Ofisimiz aracılığıyla ayrıca Almanya’da konut ve taahhüt işlerine imza atıyoruz.
• 2021 yılında Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projemize start vererek gayrimenkul, perakende, varlık yönetimi ve enerji sektörlerindeki tecrübemizi turizm sektörüne de taşıdık.
• 2022 yılında Azerbaycan Bakü’de merkez ofis ile satış ofisimizi faaliyete geçirerek global büyüme vizyonumuz doğrultusunda önemli bir adım daha atmış olduk.