Mekan Gayrimenkul Kadın Girişimcilere Özel franchising Ve Bayilik veriyor

Mekan Emlak Gayrimenkul Ofisi Olarak Türkiye Geneli Kadın Girişimcile Özel Bayilik Fırsatı Sunuyoruz  Bizim Önem Verdiğimiz   Başta Bölgeler  Marmara Ege Akdeniz Bölgesi Başta Olmak Üzre  Emlak Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmek İstedik,,,Biz De Kadın Girişimcilerinin Emlak Sektörüne Katmasını Planlıyoruz.

Mekan Gayrimenkul Kadın Girişimcilere Özel franchising Ve Bayilik veriyor
banner74

Mekan Emlak Gayrimenkul Ofisi Olarak Türkiye Geneli Kadın Girişimcile Özel Bayilik Frsatı Sunuyoruz  Bizim Önem Verdiğimiz   Başta Bölgeler  Marmara Ege Akdeniz Bölgesi Başta Olmak Üzre  Emlak Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmek İstedik,,,Biz De Kadın Girişimcilerinin Emlak Sektörüne Katmasını Planlıyoruz

Mekan Emlak Gayrimenkul  Marka Yöneticisi Tahir Köstek. Haberine Göre Anlınacak Önemli kriterleri Var. Öncelikle Franchising' Alanların Açacağı Ofisler  İş yapan  Lokasyonda Olmalı. Mekan Gayrimenkul Emlak Osifi Türkiye´De  franchising Ofisiyle Hizmet veriyor. Türkiye´De Franchising Pazar Payını Daha Da Artırmak için franchising Vermek Gündeme Gelmiştir. Özelikle  İstanbul, Ankara,Edirne Trabzon İzmir, Gaziantep,  Yalova Çanakkale Bursa ve Eskişehir Konya Kayseri  Antalya Çorum Aydın Gibi Şehirlere 2020 Sonuna kadar 30 Bayilik Ve Franchising vermeyi Hedefliyor. Mekan Gayrimenkul Franchising Ofislerinin 60 Metrekare Olmasını Öngörüyorlar.
Mekan Emlak Gayrimenkul  Genel Müdürü Tahir Köstek  Kadın Girişimciye Pozitif Ayrımcılık Tanıdıklarını Belirterek "Elbette Kadının iş Hayatına Atılmasını Önemsiyoruz.  Ve Ülke Ekonamisine Katkı Sağlamasını Hedefliyoruz,,

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE