banner50

Mekan Gayrimenkul Bayilik Vererek Büyümesini Sürdürüyor.

Mekan Gayrimenkul Emlak Bayilik alan girişimcilerimiz sektörde Marka bilinirliği yüksek olan bir marka ile işbirliğine girerek itibarlı bir iş sahibi olma fırsatından yararlanabiliyorlar.

Mekan Gayrimenkul Bayilik Vererek Büyümesini Sürdürüyor.

İşlerinde bağımsız oldukları gibi gayrimenkul sektörünün ülkemizdeki potansiyeli sayesinde yatırımlarını hızlı bir şekilde geri kazanabiliyorlar. Aylık tatmin edici bir gelire ulaşan bayilerimiz denenmiş ve başarısı kanıtlanmış iş modelimiz sayesinde az riskli bir iş ve düşük maliyetle yüksek gelir elde etme olacağına sahip olabiliyorlar. Teknik altyapımız ve AR-GE çalışmalarımız sayesinde bayilerimiz için en uygun hizmet koşullarını sağlıyoruz.

Aynı zamanda isabetli ekspertiz analizlerimiz ile hem alım hem satım yapmak isteyen tüm müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayabiliyoruz. Gayrimenkul sektörünün lider zincir markalarından biri olabilmek için tüm bayilerimizin başarılı olmasının gerektiğinin bilincinde davranıyor ve gerekli yönlendirmeler ile bayilerimizin performanslarını artırmalarına katkıda bulunuyoruz.

Her geçen gün hizmet verdiğimiz yeni müşterilerimizin de katkısı ile büyümeye devam ediyor ve emlak sektörünün öncü markalarından biri olmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.
Mekan Gayrimenkul Emlak olarak Bayilik alan girişimcilerimize bölge koruması sağlıyoruz.

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz yaşadıkları herhangi bir sorun karşısında arkalarında danışabilecekleri ve destek alabilecekleri güçlü bir kurum olmasının güvencesi ile sektörel rekabette avantajlı hale gelebiliyorlar. Gerektiğinde danışabilecekleri bir kadro ile bayilerimizin tüm sorunlarına kısa sürede çözüm üretiyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmeleri için marka merkezi olarak elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

Haber kaynağı: mekangayrimenkul.com.tr 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 09:54

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.