Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin tek bir platformda iş yönetimi ve gayrimenkul pazarlaması yapabildikleri teknolojik altyapı RE-OS.com, Grifon Capital’den 5 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı.

Gayrimenkul satış ve kiralama uzmanlarının yanında inşaat geliştiricileri için portföy yönetimi, talep takibi ve müşteri ilişkileri yönetimi ile gayrimenkullerin paylaşıldığı bir havuz sistemi sağlayan çözüm; aynı zamanda tek tıkla ilan entegrasyonları ve dijital pazarlama hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor.

RE-OS.com,1

Gayrimenkul pazarlama platformu RE-OS.com kurucusu Hüseyin Öztürk “Yılın ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre ciroda iki kat büyüme kaydederken, kullanıcı ve gayrimenkul sayılarımız da iki kat arttı. Sektördeki teknoloji ve entegrasyon eksikliğinin yanında gayrimenkul satışı veya kiralama yapan profesyonelleri, gayrimenkul geliştiricilerini ve yatırımcıları bir araya getiren ortak bir platformun olmaması RE-OS.com’u kurmamıza neden oldu. Aldığımız yeni yatırımla, iç pazardaki hedeflerimizi büyütürken, küresel açılım konusundaki çalışmalarımızı hızlandırmayı ve ekibimizi büyütmeyi planlıyoruz.’’ yorumunda bulundu.

Grifon Capital'den gayrimenkul teknolojilerine yatırım!

RE-OS.com, yakın bir süre önce dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman & Wakefield’ın Türkiye’deki şirketlerini satın alan Grifon Capital'den yatırım aldığını açıkladı.

Gayrimenkul, gayrimenkul hizmetleri, inşaat ve gayrimenkul teknolojileri alanında yatırım yapan Grifon Capital’in Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden;  ‘’Gayrimenkul teknolojileri çok hızlı ve köklü bir şekilde gelişiyor. Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven ve tüm dünyada hızla büyüyen proptech alanında RE-OS.com’un girişimiyle fark yaratacağına olan inancımız, bizim için stratejik olan bu yatırım kararını almamıza neden oldu.’’ dedi.