Kurulduğu günden bu yana, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunmaya devam eden Ramada Hotels, Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehri Denizli’de açıldı.

Pamukkale’de merkezi bir konumda bulunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal, misafirlerine sağlayacağı yüksek konfor ve kaliteli hizmetin yanında, bölgenin doğal güzelliklerini ve eşsiz manzarasını tanıma olanağı sunuyor.

Travertenler’le çevrili mineral havuzları, Hierapolis Antik Tiyatrosu ve Laodikeia Antik Şehri gibi UNESCO tarafından Dünya Miras Alanı kabul edilen Pamukkale’nin tarihi güzelliklerini keşfetme imkanı sunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal, misafirlerini şehir hayatının stresinden arındırmayı vaat ediyor.

Yunan Adaları Bu Yaz Bodrum’a Rakip Oluyor Yunan Adaları Bu Yaz Bodrum’a Rakip Oluyor

Termal havuz, spa, fitness merkezi, lezzetli yemekleri ve çeşitli konfor alanları bulunan tesis, misafirlerinin konaklama deneyimini en üst seviyeye çıkarırken; sıcak hava balonu ve yamaç paraşütü deneyimleme fırsatı sunarak misafirlerine Pamukkale’nin nefes kesici manzarasını eşliğinde benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor.

Özel toplantılar, konferans ve etkinlik alanları için de uygun ve konforlu bir çok alan sunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal misafirlerinin ihtiyaçlarını olabilecek en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Denizli’deki yeni otelin açılışından mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. Cengiz Deveci, “Tarihi ve doğal güzelliklerle dolu bir şehir olan Denizli’de Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal Otel’imizi açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Misafirlerimizi, yeni otelimizde, şehrin güzelliklerini keşfetmeye ve otelimizin sunduğu yüksek konforlu olanaklarda eşsiz bir konaklama deneyimine davet ediyoruz.” dedi.

Sürdürülebilir Turizm Sertifikası’na sahip olan ve gelecek nesillere daha yaşınalabilir dünya için farkındalık yaratma ilkesine bağlı kalararak faaliyetlerini sürdüren Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal, Pamukkale’nin doğal ve tarihi güzellikleri içinde yüksek konforlu bir konaklama ve benzersiz bir tatil deneyimi sunan, misafirlerini bekliyor!

Honest Holding Hakkında:

Temelleri 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak atılan Honest Şirketler Grubu turizm başta olmak üzere İnşaat, taşımacılık, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turizm acenteciliğinden otelciliğe, taşımacılıktan havacılığa, inşaattan ihracat ve ithalata, sektöründe kalite ve iyi fiyat politikalarını ilke edinmiş bir yapıya sahip olan Honest Şirketler Grubu aldığı başarı ödülleri ile her geçen gün büyümekte, Türkiye ekonomisine ve tanıtımına katkısını arttırmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Honest, deneyimli ve eğitimli insan gücüyle faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

Editör: Kadir Özel