Bursa'da Keles Köy Dernekleri Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Şubat ayı toplantısından alınan karar gereği, Keles Köy Dernekleri Koordinatörü Emre Kahraman oldu.bursaekspress.com / BURSA (İGFA) - Bursa’nın Keles ilçesi bağlı mahallerine bağlı dernek başkanlarının Osmangazi ilçesinde GÖKÖZ-DER sponsorluğunda Gerçekleştirilen toplantıda, önceki dönem koordinatörlüğü yürüten ve başarılı çalışmalara imza atan Yağcılar Köyü Dernek Başkanı Mustafa Sansa, görevi Yazıbaşı Köyü Dernek Başkanı Emre Kahraman’a devretti.

Başkan Sansa, Keles Köy Dernekleri Başkanları ile önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, "Hamdolsun bugüne kadar getirdik.Önemli olan birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam etmek. Bize bu görevi layık gören tüm dernek başkanlarına teşekkür ediyor, görevi devrettiğim Emre Kahraman'a da başarılar diliyorum" dedi.

Koordinatörlük görevine oy birliğiyle seçilen Keles Köy Dernekleri Başkanı Emre Kahraman, önceki dönem koordinatörü Yağcılar Köyü Dernek Başkanı Mustafa Sansa ile değerli ekibi başta olmak üzere, kendisine teveccüh gösteren köy dernek başkanları ve kıymetli hemşehrilerine şükranlarını sundu.