Doğada zaman geçirmeyi sevenler için Outdoor Ürünler, Kamp Malzemeleri, Araç Üstü Çadırlar, Karavanlar, Custom Off-Road Araçları, Motosikletler, ATV ve UTV’ler ile Drift Yarış Ekipleri, İmza Günleri, Canlı ve DJ Müzik Performanslarıyla “Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş, açık alan alışveriş merkezi İstMarina AVM’de 21-22 Ekim tarihleri arasında yer alacak. 

Motorsporları camiamızın Drift branşında en sevilen takımlardan birisi olan Drift Teraphy ekibi Abbas Çimen ve Örge Pamukçuoğlu 2 gün boyunca hayranları ile buluşacak ve 22 Ekim Pazar günü saat 17:00-18:00 arası stantlarında posterlerini imzalayacaklar. 

Ülkemizin en sevilen ve tanınan radyo programcılarından birisi olan Cem Arslan 22 Ekim Pazar günü saat 15:00’de Mobilup standında hayranları için “Afilli, Kentin Alaylıları” isimli kitabını imzalayacak. 

İstMarina AVM de düzenlenen sergide özel yapım offroad araçları, araç üstü çadırlar ve karavanları inceleme imkanı yanı sıra giyim ve kamp malzemeleri gibi outdoor ürünlerinde de ziyaretçilere özel kampanyalar ve indirim fırsatları sunulacak.

Motosiklet tutkunları İstMarina AVM de her segmentten motosiklet, ATV ve UTV'leri yakından inceleme fırsatı bulacak.

ETKİNLİK PROGRAMI

21 Ekim Cumartesi

18:00-20:00      DJ Furkan Kozanlı - Canlı Performans (Marina Katı)

22 Ekim Pazar

14:00                Ceren Aksan – Canlı Keman Performansı (Marina Katı)

15:00-16:00      Cem Arslan Kitap İmza – Mobilup Standı (Marina Katı)

1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi, Gerçekleştirildi. 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi, Gerçekleştirildi.

16:00                Ceren Aksan – Canlı Keman Performansı (Marina Katı)

17:00-18:00      Drift Terapyh İmza (Marina Katı)

  

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Yeni açılan Halkalı-Gebze Marmaray hattının Yunus durağında bulunan Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Editör: Kadir Özel