Tahincioğlu, yeni projesi Nidapark Çengelköy’ü satışa çıkardı.

Geliştirdiği nitelikli projeleriyle gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, yeni projeleri Nidapark Çengelköy’ü satışa sundu.

Tahincioğlu, yeni projesi Nidapark Çengelköy’ü satışa çıkardı.
banner80

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonlarından Çengelköy’de, 36 bin 500 metrekarelik alan üzerinde az katlı 12 blok halinde yatay mimaride tasarlanan proje; 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5,5+1 dubleks kat planlarında markalı konuttan oluşuyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanmadan, dolayısıyla da dosya ve hayat sigortası masrafı olmadan 36 ay 0 vade farkı ya da 60 ay 0.69 vade farkı avantajlı ödeme planından faydalanabilecekler.

Avantajlı konumu sayesinde İstanbul’un her noktasına konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşma ayrıcalığı sunan Nidapark Çengelköy projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, cafe, çocuk oyun alanı, güneşlenme ve seyir terasları, yürüyüş parkurları ile aynı zamanda kamunun kullanımına da açık 10 bin metrekarelik bir park alanı öne çıkıyor. Tüm dairelerde balkon veya teras bulunuyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE