Yaşama alanlarımızın vazgeçilmezi sabah ev den çıkarken veya akşam eve girerken sürekli kullanırız apartman kapılarını.

Yapıyı, İnsanı ve Çevreyi Koruyan Çözüm : “Masdaf Yangın Pompası. Yapıyı, İnsanı ve Çevreyi Koruyan Çözüm : “Masdaf Yangın Pompası.

Ülkemizde Apartman kapıları dış mekan sınıfına girdiği için hem hava koşullarına hem de mevsimsel değişikliklere maruz kalmaktadır. Yağmur, kar, sıcaklık, nem ve güneş gibi etkenler kapıları etkileyerek ömrünü azaltır. Bu nedenle apartmanlara kapı seçerken iyi bir araştırma yaparak tercih edilecek olan kapı malzemesinin dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Konuyla ilgili önemli açıklamalar yapan, emlaksatıyor.com, genel müdürü Nail Köstek çok değerli bilgiler verdi Apartmanlar çok fazla insanların yaşadığı alanlardır.

Görüntülü Diafon Sistemleri ne kadar ?

 Giriş kapılarının güvenli şekilde olması şart özelikle Apartman kapısı estetik ve güzel bir görüntü sağlamasının yanı sıra, kişilerin güvenliği açısından da son derece büyük bir öneme sahiptir. Son dönemlerde her geçen gün artış gösteren hırsızlık olaylarından korunmanızı sağlayacak ilk etken apartman kapılarıdır ve bu nedenle apartman kapıları estetik etkenler ikinci planda tutularak, koruyuculuğu yüksek ve sağlam olacak şekilde seçilmelidir. Ayrıca estetik görüntü ve güvenliğin yanı sıra apartman kapılarının kullanışlı olması da son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Apartman ve site girişleri Güvenliği nasıl sağlanır?

Hayatımızı kolaylaştıran yeni nesil Görüntülü diafon sistemi, eskiden kullandığımız zil sistemlerimiz ve sesli diafon sistemlerimizin yerini alan gelişmiş ve birçok özelliği bir arada bulunduran sistemlerdir. Kapıya gelen kişiyle kolay iletişim kurabilirsiniz diye tavsiyelerde bulundu

Güvenlik Kameraları olmadan site güvenliği olmaz mı?

Konuyla ilgili önemli açıklamalar yapan, emlaksatıyor.com, genel müdürü Nail Köstek çok değerli bilgiler verdi

Günümüzde apartman ve site güvenlik kamerası kurdurmaktadırlar.

Bu nedenle  apartmandaki  yaşadığınız dairelere oluşacak hırsızlık veya diğer kötü olayların önüne geçmek ve caydırıcılık  amaçlamaktadırlar öte yandan site ve  Apartman güvenlik kamerası olan konutlarda hırsızlık, Soygun, Gasp gibi olaylar daha az olmaktadır diye konuştu özelikle  yaşam alanlarınızda Site ve  apartmanlarda  güvenlik kamerası Kuruluma başlamadan önce kurulum yapılacak alana iyi bir şekilde  belirlemeniz gerekiyor öte yandan   kurulacak kameranın görüş açısında girmeyen kör noktalar olabiliyor. Kör noktaları tespit etmenizde fayda var ifadesini kullandı.

Güvenlik her zaman insan hayatı için en önemli unsurlardan biridir hayatımız ona emanet ediyoruz.