Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel ev sahipliğinde tanıtılan projenin konut, otel ve sanat merkezini tek bir noktada buluşturduğu lüks karma yaşam merkezi konsepti ile güçlü bir yatırım değeri bulunuyor.

Polat güvencesi ile Türkiye’nin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’ un ikinci fazı olan Piyalepaşa İstanbul Premium’un tanıtımı Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda gerçekleşti.

Piyalepaşa İstanbul’ da gerçekleştirilen toplantıda ev sahibi Adnan Polat“İstanbul Türkiye’nin kıymetli bir cevheri, Beyoğlu ise bu cevherin tam kalbi. Böyle özel bir lokasyonda bu kadar geniş kapsamlı ve ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 2025 sonunda tamamlanacak olan, konut, ofis ve sanat odağında üst düzey bir konsept yaratacağımız bu proje ile İstanbul’un çehresini daha da güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Doğaya, insana, sanata yaptığımız önemli bir yatırım.” dedi.