Turizm sektörüne yepyeni bir soluk getiren projeleri Wanda Vista İstanbul, Westside Residences by Rotana İstanbul, Centro Westside, G Hotels İstanbul ve G Beyond’u ‘G Hospitality’ adı altında birleştiren Mar Yapı’nın ‘Yaza Merhaba’ partisi 16 Haziran akşamı müzik ziyafeti ve renkli performanslar eşliğinde Wanda Vista İstanbul’da gerçekleşti.

Yüksek kaliteli ve yenilikçi projeleriyle, her zaman bir ev ya da gayrimenkulden daha çok ayrıcalıkları olan bir hayat sunmak amacıyla yola çıkan Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Mar Yapı, ‘G’ konseptiyle sunduğu tüm konforu otel sektörüne adım attığı ‘G Hospitality’ adında birleştirdi.

G Hospitality

Standartları ve sıradanlığı reddeden, hayatı her an istediği gibi yaşayanları bir arada buluşturan G Hosptality’nin yaza merhaba partisi 16 Haziran akşamı DJ, trio akustik, keman, Lounge Orkestra performansı ve Rodolfo Latin Perküsyon Show ile gerçekleşti.

“Turizm sektörüne yepyeni bir soluk ve heyecan getirdik”

Turizm ve gayrimenkul sektöründen çok sayıda katılımcıyla gerçekleşen yaza merhaba partisinde, Wanda Vista Genel Müdürü Vincent Yap, “Bu güzel gecede hep birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Turizm adına çok önemli bir iş yapıyoruz ve bu işin bir parçası olmaktan dolayı çok gururluyum. Dünyanın ve Çin’in önde gelen değerli varlık yönetim şirketlerinden Wanda Hotels & Resorts’un ilk yurt dışı yönetim oteli olan Wanda Vista İstanbul, İstanbul turizmi için çok değerli bir noktada.” diye konuştu. Gecede düşüncelerini dile getiren bir diğer isim G Hospitality’nin Genel Müdürü Hikmet Işıldak ise,  “Yaza merhaba dediğimiz bu anlamlı gecede genç, elagan, dinamik ve lüksü yaşattığımız projelerimizden dolayı oldukça heyecan duyuyoruz. Turizm sektörüne yepyeni bir soluk ve heyecan getirdik. Tüm bu çalışmalarımız inanıyorum ki, Türk turizmi için güzel sonuçlar getirecek.” diyerek G Hospitality’nin önemini vurguladı.

G Hospitality-otel

Mar Yapı, G Hospitality’de birleştirdiği Wanda Vista İstanbul, Rotana, G Hotels ve G Beyond ile turizmin yeni adresi olmayı hedefliyor. Mar Yapı, ulusal ve uluslararası lider otel markalarıyla işbirliği yaparak turizm yatırımları ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Çin’in en önemli lüks otel varlık yönetimi Wanda Vista İstanbul

Dünyanın ve Çin’in önde gelen değerli varlık yönetim şirketlerinden Wanda Hotels & Resorts’ün ilk yurt dışı yönetim oteli olan Wanda Vista İstanbul, 320 rezidans ve 127 otel odası ile İstanbul turizmine değer katıyor. Wanda Vista İstanbul, aynı zamanda Batı dünyasına “Pure Oriental Delight” konseptini sunan ilk proje olma özelliğini de taşıyor. Wanda Vista İstanbul, dünyanın en zengin mutfaklarından biri olan Çin mutfağının eşsiz lezzetlerini ülkemize getirirken, köklü bir Doğu felsefesi olan ‘Çin Felsefesi’nin misafirperverliği ile nezaketini tasarım ve hizmetle harmanlıyor. Doğu’nun zarafetini çağdaş kentsel tasarımla kusursuz bir şekilde buluşturan ve ‘Pure Oriental Delight’ imza konseptini yeni bir boyuta taşıyan Wanda Vista İstanbul, Türkiye’nin en büyüleyici ve lüks oryantalist değerlerinden biri.

Türk turizmine Rotana ile farklı bir yaklaşım

Ortadoğu, Afrika ve Türkiye’de bulunan otelleriyle birlikte bölgenin önde gelen otel gruplarından biri olan Rotana, Türk turizmine değer katmaya devam ediyor. Ortadoğu’nun en büyük otel zinciri Rotana, yarısı otel yarısı rezidans olarak tasarlanan Türkiye’de önemli bir yatırım projesi. 153 otel odası ve 152 rezidans dairesi ile İstanbul’un Avrupa yakasına değer katan Rotana, şık tarzı ile dikkat çekiyor.

Yüksek lüks algısı ve üst düzey yaşam konsepti ile G-Beyond

Eşsiz konum, mükemmel manzara, zamansız mimari tasarım, yüksek lüks algısı ve üst düzey yaşam konseptiyle Bodrum Yalıkavak’ta bulunan G-Beyond, rezidans seçenekleri ile tatil anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. G-Beyond projesi, doğanın huzur dolu atmosferini Ege’nin nefes kesen manzarası ile birleştirerek lüksün tanımını düşlerin ötesine taşıyor. Lüksün en incelikli hali olan 23,001,53 m2 alana sahip proje, 1+1 /2+1 / 3,5+1 / 4+1  lüks rezidans ve villa seçeneklerini içinde barındırıyor. Bodrum’un en güzel beldesi Yalıkavak’a tepeden bakan G-Beyond projesinin içinde yer alan Park Şamdan ise 40 yıllık deneyimi ile Yalıkavak Marina’nın kalabalığına karışmak istemeyenler için benzersiz bir seçenek olmaya devam ediyor.

Modern ve şık bir otel G Hotels

Modern çizgilerin şık detaylarla vurgulanarak incelikle dekore edildiği The G Hotels, suit ve standart 140 otel odası ve 128 rezidan dairesinden oluşuyor. Basın Ekspres’in üstünde tüm bağlantı yollarının kesiştiği bir lokasyonda yer alan otel, İstanbul Havalimanı dahil olmak üzere, kentin önemli ticaret noktalarına, devlet dairelerine, fuar alanlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla konuklarına avantaj sağlıyor. Lüks konforlu konaklama olanakları, yerel ve evrensel tatları harmanlayan seçkin restoranları, sağlıklı yaşam alanları ile The G Hotels, İstanbul’da keyifli günler geçirmek için mükemmel atmosfer yaratıyor.