Son Dakika Emlak Haberi: Yeni TOKİ indirimi müjdesi! Başkan Erdoğan detayları paylaşacak: İndirim kampanyası geliyor

Son dakika emlak haberi...Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için bir müjdemiz var. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak" dedi.

Son dakika haberi...TOKİ borcu devam edenler için yeni müjde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'dan geldi. Bakan Kurum yapılacak olan TOKİ indirim kampanyası için detayların Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.

toki-ucuz-taksitle-evler

"YERLİ VE MİLLİ İMKANLARLA YAPILAN BİR MİLLET KAMPANYASI"

TOKİ sosyal konut başvurusu yapanlar dikkat! TOKİ sosyal konut başvurusu yapanlar dikkat!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ'mizin tecrübesiyle; milletimizin uygun fiyatlı güvenli konutlarda oturması için gece gündüz çalışıyoruz.'İlk Evim İlk İş Yerim' projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir MİLLET kampanyası!" dedi.

YENİ TOKİ MÜJDESİ GELDİ! İNDİRİM KAMPANYASI GELİYOR

Bakan Kurum, ayrıca daha önce TOKİ'den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjde vererek, "Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

toki-açıklması

Kayank: Sabah