TOKİ'nin İstanbul'da yürüttüğü projeler arasında Başakşehir, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Sultanbeyli, Arnavutköy, Çatalca ve Silivri gibi ilçelerde konut projeleri bulunmaktadır.

Kura çekilişleri, TOKİ tarafından belirlenen tarihlerde noter huzurunda gerçekleştirilir. Başvurular önceden belirtilen tarihlerde TOKİ'nin resmi internet sitesi veya şubeleri üzerinden online olarak yapılır. Kura çekiliş sonuçları ise TOKİ'nin resmi internet sitesinde yayınlanır.

toki-konutlari

Kura çekilişlerinde, belirtilen şartları sağlayan tüm başvuru sahipleri arasından noter huzurunda şeffaf bir şekilde seçim yapılır. Kura sonucunda konut sahibi olmaya hak kazananlar, TOKİ tarafından belirlenen tarihlerde sözleşme imzalamak üzere çağrılır.

TOKİ'nin İstanbul'daki kura çekilişleri ile ilgili detaylı bilgi almak için TOKİ'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TOKİ deprem bölgesi için çok hızlı harekete geçti TOKİ deprem bölgesi için çok hızlı harekete geçti

TOKİ'nin İstanbul'da gerçekleştirdiği konut projeleri için kura sonuçları, TOKİ'nin resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Başvuru yapan kişiler, kura sonuçlarını TOKİ'nin internet sitesinden kontrol edebilirler.

TOKİ Çatalca, Arnavutköy kura tarihleri 2023 açıklandı mı?1

Kura sonuçlarının açıklanması için TOKİ tarafından belirlenen tarihlerde noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişi sonrasında, kura sonuçları TOKİ tarafından açıklanır. Kura sonuçları, TOKİ'nin resmi internet sitesinde duyurulur. Ayrıca, kura sonucu kazanan kişilere de telefon veya mail yoluyla bilgilendirme yapılır.

TOKİ Çatalca, Arnavutköy kura tarihleri 2023 açıklandı mı?3

Kura sonucu konut sahibi olmaya hak kazanan kişiler, TOKİ tarafından belirlenen tarihlerde sözleşme imzalamak üzere çağrılır. Sözleşme imzalamayan veya imzalamak için gerekli şartları sağlamayan kişilerin hakları düşer ve sıradaki kişilere hakkı devredilir.

TOKİ'nin İstanbul'daki kura sonuçları hakkında detaylı bilgi almak için TOKİ'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.