banner77

TOKİ’nin Başakşehir, Zeytinburnu ve Ataşehir proje bilgileri açıklandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) İstanbul’un Ataşehir, Başakşehir ve Zeytinburnu ilçelerinde hayata geçireceği toplamda 1588 konutluk üç projesinde detaylar belli oldu.

TOKİ’nin Başakşehir, Zeytinburnu ve Ataşehir proje bilgileri açıklandı.
banner80

Ataşehir‘de yer alan proje Şerifali Çiftliği GÖB alanında konumlandırılıyor. 513 konuttan meydana gelen projede 28 dükkan yer alacak. 18 Ocak’ta ihalesi gerçekleştirilecek projede sözleşme sonrası 10 gün içinde yer teslimi yapılacak ve sonrasında ise 550 günde teslim gerçekleştirilecek.

TOKİ’nin İstanbul Başakşehir‘de yapacağı proje 2. etap kapsamında 794 konutu kapsıyor. Proje kapsamında 16 dükkan da yer alacak. İhale 28 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek. Sözleşme sonrasında 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. Konutların teslimi ise yer tesliminden 650 gün sonra gerçekleştirilecek.

Zeytinburnu‘nda gerçekleştirilecek proje ise Telsiz Mahallesi’nde yer alıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında bölgede 281 konut ve 97 dükkan hayata geçirilecek. Projenin ihalesi 3 Mart tarihinde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 11:35

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE