banner22

Toki'den Ahlat'a yeni proje!

Bitlis il merkezine ortalama 61 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 41 bin nüfuslu Ahlat ilçesinin Tunus mahallesinde TOKİ tarafından kentsel dönüşüm ve gelişim kapsamında hayata geçirilecek olan  toplam 159 konutluk kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin inşaat yapım ihalesi 19 aralık 2019 perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 15.

Toki'den Ahlat'a yeni proje!

Bitlis il merkezine ortalama 61 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 41 bin nüfuslu Ahlat ilçesinin Tunus mahallesinde TOKİ tarafından kentsel dönüşüm ve gelişim kapsamında hayata geçirilecek olan  toplam 159 konutluk kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin inşaat yapım ihalesi 19 aralık 2019 perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 15.00’de yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 550 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5