TOKİ, Nevşehir'de 1410 konutluk büyük bir proje yapacak.

Nevşehir il merkezinde kentsel dünüşüm ve yenileme kapsamında Toplu Konut İdresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan 1410 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 7 kasım 2019 perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.

TOKİ, Nevşehir'de 1410 konutluk büyük bir proje yapacak.

Nevşehir il merkezinde kentsel dünüşüm ve yenileme kapsamında Toplu Konut İdresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan 1410 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 7 kasım 2019 perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra bir adet okul, iki adet ticari ünite, bir cami inşası ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 600 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.

Nevşehir Toki Başvuru link


Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 10:02
YORUM EKLE