banner22

Diyarbakır'a yeni proje müjdesi!

Diyarbakır’ın merkez ilçelerinden Yenişehir’e bağlı Üçkuyu mahallesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 277 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 11 aralık 2019 çarşamba günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.

Diyarbakır'a yeni proje müjdesi!

Diyarbakır’ın merkez ilçelerinden Yenişehir’e bağlı Üçkuyu mahallesinde TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan 277 konutluk projenin inşaat yapım ihalesi 11 aralık 2019 çarşamba günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 14 dükkan, bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 550 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5