Akyapı olarak sizi, yeni ticaret merkezlerimiz ile tanıştırmaktan gurur duyuyoruz.

Ticarethane! İstanbul’un en önemli lojistik ve üretim merkezlerinde bulunacak; işinize ve yatırımlarınıza değer katacak Ticarethane projelerimiz; sektörel ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde, her türlü altyapıyı sizlere sağlamaya hazır. İster bir depo, isterse de imalathane ihtiyacınız olsun; Ticarethane’de siz de yerinizi alın, işlerinizi büyütmeye bir an önce başlayın.

TİCARETHANE- BAŞAKŞEHİR/HADIMKÖY

İmalathane, teknik alan, depo, otopark ve sığınak gibi bölümleri içinde bulunduracak yapı, ticaretle uğraşanların işlerini en sağlıklı biçimde yapabilmeleri için tasarlanacak. Tek bloktan oluşacak ve tüm katlarına tırla girişin mümkün olacağı Ticarethane Başakşehir, ticarette yeni kapılar açacak.

TİCARETİN TEMELİ TASARRUF

 Gri su ve yağmur suyu sarnıçlarıyla burada yer alanlar hem tasarruf sağlayacaklar hem de enerji kaynaklarının sürdürülebilir olmasına katkıda bulunacaklar.

TİCARETİNİZE BOYUT ATLATIN

İşinizin hacmi ne olursa olsun; 35 m²’den 11.500 m²’ye kadar tasarlanabilen dükkân ya da mağaza tipleriyle her ihtiyacınızı karşılayacak alanı kendiniz oluşturabilir, işinizde başka boyutlara ulaşabilirsiniz.

TİCARET PLANLA BAŞLAR:

Ticarethane – Başakşehir’in tasarımı ticaret yapanlar için özel olarak planlandı:

Özellikler:

7 metrelik yüksek tavan

Geniş sirkülasyon alanları

Her dükkân/mağaza ’ya özel doğal havalandırma ve ışıklandırma

Her kata özel müstakil tır girişi

Güçlü kat taşıma kapasitesi

Geniş kolon aralıkları

Özel teknik alan

Otopark

Her imalathaneye özel şaftlar