Kaleseramik, Türkiye’nin en ince, en büyük boyutlu ve esneyebilen karosu Kalesinterflex’in üstün özelliklerinin kullandığı yeni ürün grubu T-One ile iç mekanda kilit bir noktada bulunan seramiği konvansiyonel kullanım alanının dışına çıkarıyor. T-One’ın mutfaktan banyoya farklı yaşam alanları ve yüzeylere uzanan öyküsünde seçkin dokunuşların izini görebilirsiniz.

Seramiğin genlerine dokunarak geleceği tasarlamak

Kaleseramik, insan ve çevre odaklı geliştirdiği T-One ürünlerinde, teknoloji ve inovasyonu tasarımla bir araya getirerek, farklı ürün çözümleri ile dokunduğu her yüzeyde bütünsel bir görünüm yaratıyor.

3, 5 ve 6 milimetre incelik, 100x300, 120x360 santimetre boyut alternatifleri ile Türkiye’nin en ince, en büyük boyutlu ve esneyebilen karosu Kalesinterflex’in üstün özelliklerinin kullandığı yeni ürün grubu T-One, iç mekanda kilit bir noktada bulunan seramiği konvansiyonel kullanım alanının dışına çıkarıyor.

Masalara, banyo ve mutfak tezgahlarına entegre olarak fonksiyonel ve minimalist bir kullanım sunan Kalesinterflex; üstün özellikleri sayesinde uzun ömürlü dayanım ve hijyen sağlarken, estetik ve dayanıklı yapısı sayesinde de profesyonellerin ve dekorasyon tutkunlarının hayallerine göre şekilleniyor.

T-One porselen tezgah ile mutfaklar sınıf atlıyor 

Yeni nesil mutfaklarda yerini almaya başlayan T-One porselen tezgah; dayanıklı yapısı, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfak keyfinizi arttırmak için tasarlandı. Üstün özellikleriyle mimarinin ezber bozan seramiği Kalesinterflex plakaları ile üretilen T-One porselen tezgah, özel laminasyon uygulaması ile bütün beklentilerinize cevap verebilecek özelliklerle donatıldı. 

Evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz bölümlerin başında gelen mutfaklarda, dayanıklılığı ile yıllarca size eşlik edecek olan T-One porselen tezgah; çizilme, kırılma, lekelenme, sıcağa - soğuğa dayanıklılık ve aşınma direnci ile mutfaklarda uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

T-One’ın porselen mutfak mobilya ve tezgahları, Kale mağazalarının yanı sıra, Arçelik Leisure mağazalarında da tüketiciye sunuluyor.

Ünlü şeflerin tercihi

Geniş yüzeyi, hijyenik kalabilmesi ve kolay temizlenmesi sayesinde şeflerin de mutfaklardaki ilk tercihi haline gelen T-One porselen tezgahlar, yepyeni bir mutfak deneyimi sunuyor.

Hem profesyonel mutfakta hem ev mutfağında tezgahta çok iş yapılıyor. Profesyonel mutfakta paslanmaz tezgahlarda, çapraz bulaşmayı önlemek adına farklı kesme tahtaları ve ekipmanlar kullanılıyor ve kullandığınız ekipman ne olursa olsun tezgah mutlaka ateş, bıçak ve yıpranmadan zaman içinde zarar görüyor. 

Kalesinterflex, aynı anda birçok şeyi yapabileceğiniz, dayanıklı ve gıdayla çalışılabilir bir malzeme; üzerinde kesim yapmak, hamur yoğurmak, asidik ürünlerle ve ateşle tezgaha zarar vermeden çalışabilmek mümkün ve sonrasında temizlemesi de oldukça kolay. İşlevsel olduğu için hem evde hem de endüstriyel mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli kılıyor; renk seçenekleri ve görünümüyle de göze hitap ediyor.

İlham veren mekanların yenilikçi yüzü

Yaşam alanlarımızda kendimizi rahat ve güvende hissetmek isteriz. Bu yüzden evlerimizi veya işyerlerimizi düzenlerken konfora ve işlevselliğe önem veririz. Modern yaşamın tüm beklentilerine cevap verecek özelliklerle donatılan T-One mobilyalar, fonksiyonel özellikleri ve estetik görünümüyle dilediğiniz her yerde kaliteli bir yaşam sunuyor.

T-One Uniq banyo mobilyası

Kale’nin “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde “Yapıda İnovatif Ürün” ödülünün sahibi olan T-One Uniq banyo mobilyası su geçirmeyen, leke tutmayan ve çizilmeyen yapısı ile hijyeni, dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunuyor. 

Kalesinterflex’in üstün performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik edecek T-One Uniq banyo mobilyası; çizilme, kırılma, lekelenme, aşınma direnci, sıcağa, soğuğa ve aleve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor.  

Şık ve işlevsel yapısıyla büyük beğeni kazanan Uniq serisi; mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleriyle her banyoya uyum sağlarken, üç farklı koleksiyonu ve modüler yapısı ile de her zevke uygun seçenekler sunuyor.