Türkiye gayrimenkul sektöründe yatırımlarına “Sylvana İstanbul” projesiyle başlayan Reportage Türkiye, yapı ruhsatına onay aldı. İstanbul Bahçeşehir’de, İtalyan mimarisine uygun bir konseptle 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 formatta bahçeli sıra villalardan oluşan “Sylvana İstanbul” projesinden ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli indirim oranları ve seçenekler sunuluyor. 

Sylvana İstanbul, İstanbul’un en büyük halka açık botanik bahçesi olan Millet Bahçesi’ne, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanıyor. Projenin yer aldığı bölgede Taksim, Beşiktaş ve Mecidiyeköy'e bağlayan metro hattının yanı sıra toplu ve özel ulaşım hatları, İstanbul Havalimanı, Marmaray ve birbirine bağlı tramvay hatları gibi geniş bir ulaşım ağı bulunuyor. 

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Fas, Türkiye ve Beyaz Rusya’da geliştirdiği projelerle güvenilir bir gayrimenkul marka gücüne sahip olan Reportage Properties’in Türkiye ayağı konumundaki Reportage Türkiye, konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara benzersiz fırsatlar sunuyor. İstanbul'un en hareketli ve dinamik semtlerinden birinde sakinlerine güvenilir ve sürdürülebilir bir yaşam deneyimini daire fiyatına lüks villa sahibi olma fırsatıyla sunan Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul projesindeki sınırlı sayıda villa için çeşitli indirim oranları ve seçenekler öneriyor. 

Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul’un ardından Tarabya’da yeni bir projeye başlamak üzere el sıkışırken Esenyurt, Kartal ve Riva’da da yeni araziler için görüşmelerini sürdürüyor.
 

Reportage Türkiye Hakkında

İpotekli satışların artması için faizler düşmeli. İpotekli satışların artması için faizler düşmeli.

Mühendislik bilgisi ve 30 yıla dayanan uluslararası iş tecrübesiyle sürdürülebilir projelere imza atan Reportage Properties,BAE, Mısır, Suudi Arabistan, Fas, Türkiye ve Beyaz Rusya’da projeleri bulunan en büyük özel geliştiricilerden biridir. Bulunduğu ülkelerde en güvenilir gayrimenkul geliştiricilerinden biri olmak ve gelecek yıllarda yerel ve uluslararası alanda daha da büyük saygı kazanmak amacıyla faaliyet gösteren Reportage Properties, ülkemizde Reportage Türkiye ismiyle faaliyet gösteriyor. Reportage Türkiye, Türkiye’deki ilk projesi Sylvana İstanbul’u İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bahçeşehir'de hayata geçiriyor. Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul’un ardından Tarabya’da yeni bir projeye başlamak üzere el sıkışırken Esenyurt, Kartal ve Riva’da da arazi görüşmeleri devam ediyor.