Anadolu Yakası’nın oksijen deposu Aydos Ormanı’na birkaç dakika  mesafede bulunan Siltaş Comfort, ayrıcalıklı bir yaşam sunmaya hazırlanıyor. Siltaş Comfort hakkında detayları paylaşan Özdemir, “5500 metrekarelik inşaat alanında yükselecek projemiz 12 katlı 2 bloktan oluşuyor. Projede çeşitli büyüklük ve özellikte 100 konut ile üç katlı iki farklı showroom ve tek katlı ticari alanlar bulunuyor. Projemizi zengin sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırdık.

Brand Vadi İstanbul Projesi ve Fiyat Listesi Brand Vadi İstanbul Projesi ve Fiyat Listesi

Modern mimarinin şık bir örneğini yaşamı kolaylaştıran detaylarla sunan Siltaş Comfort, bir yandan teknolojik altyapısıyla proje sakinlerini geleceğe hazırlarken öte yandan doğallığını korumaya da özen gösteriyor. Projemizde ustalıkla inşa edilen ferah yaşam alanları yuvaya dönüşüyor. 2+1 ve 3+1 daire tipleriyle, yaşam alanlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projemizde ayrıcalıklı bir yaşam sunacağız.

Siltaş Comfortw

LifeX konseptimiz ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı planladık. LifeX konseptinin içerisinde proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuz, fitness salonu, sauna, çok amaçlı spor sahası, şelale, ortak yeşil alan, kamelya ve dinleme alanları, 7/24 güvenlik, kapalı otopark ve elektrikli araç şarj altyapısı bulunuyor” diye konuştu.