Bodrum, Adabükün’de sahibi olduğu arsa üzerine her biri 3+1, 140 m2’den oluşan 104  villa projesini hayata geçiren Shelton, yapımını tamamladığı örnek villa tanıtımında 200’e yakın özel davetli ile bir araya geldi Shelton Bodrum projesi hakkında detaylı bilgi edinen davetliler arasında yer alan emlak ve acente temsilcileri örnek villa ile projenin ayrıcalıklarını en ince ayrıntısına kadar görme imkanı yakaladılar.  İki gün boyunca devam eden etkinlikte davetliler keyifli anlar yaşadılar.

arsaVev, Yaklaşık 14 Bin Kişiye 5,4 Milyon Metrekare Arsa Sattı arsaVev, Yaklaşık 14 Bin Kişiye 5,4 Milyon Metrekare Arsa Sattı

Davetliler Shelton’ın Yüksek Standartlarını Gördü

Projede sunulan ayrıcalıkları örnek villa üzerinden detaylı bir şekilde görme imkanı yakalayan davetliler, Shelton Bodrum’un sunduğu lüks yaşam tarzını ve yüksek standartları görme imkanı yakaladılar. Etkinlik süresince, villaların modern mimarisi, doğayla iç içe konumu ve üst düzey güvenlik özellikleri gibi unsurları da değerlendirme şansını da yakalayan davetliler,  Shelton’ın sosyal yaşam alanları, spor tesisleri ve özel hizmetler gibi çeşitli olanakları hakkında bilgi sahibi oldular. Etkinliğin sonunda, Shelton yönetim ekibi yaz sezonu içinde iş, sanat ve cemiyet dünyasını bir araya getirecekleri sürpriz etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Shelton Bodrum Projesi

Doğayla iç içe, Karmaşadan Uzak

Dört mevsim Bodrum’un tüm ayrıcalıklarından faydalanarak yaşayabileceğiniz özellikleri ile lüks alanında da bambaşka bir proje olarak ortaya çıkıyor. Bodrum Milas Havaalanına 15 dakika, Bodrum Marinaya 20 dakikalık mesafesiyle karmaşadan uzak bir konumda yer alan Shelton,  doğayla uyumlu mimarisi ve 3+1 konsepti ile dikkati çekiyor.  

Sosyal Aktivite’de Sınır Yok

Havaalanına 15 dakika mesafede olan, bünyesinde 30 bin m2 den fazla yeşil alanı, kendine ait özel plajı, villa sakinlerine özel yürüyüş yolları, çocuklar için düşünülmüş oyun alanları, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz her zevke uygun hobi ve her türlü tenis, voleybol, basketbol sportif faaliyet alanları ve daha birçok sosyal aktivite imkanları ile Shelton, alanında bambaşka bir proje olarak ayrıcalığını hissettiriyor. Villa sahiplerinin gelen misafirlerini ağırlayabilecekleri misafir villası, havaalanı transfer hizmetleri ve Bodrum’un tüm koylarına deniz shuttle imkanları olan projede tüm ihtiyaçlar en ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Adabükü, Ege Kültürünü En Güçlü Şekilde Yansıtan Bölge

5,5 milyon m2 Halep Çam Ormanları içinde bulunan Shelton, denizi olan kendi özel plajı olan bir lokasyonda yer alıyor. Oksijen deposu Çam Ormanları içinde,  Ege kültürünü hala en güçlü şekilde yansıtan ve yaşatan Adabükü’nde yer alan, tarihi Bargilya Antik Kenti, 200’den fazla kuş türüne ev sahipliği yapan Bargilya Kuş cenneti ile de Shelton, tarih ve doğanın içi içe bulunduğu bambaşka bir yaşam sunuyor.

Editör: Kadir Özel