Semilyon Park projesi 73.000 m2 büyüklüğündeki kendi arazi üzerinde; iki ayrı lüks site ve modern bir Alışveriş Merkezi’nin bir arada yer aldığı karma konsept ile inşa edilen Semilyon Park projesi ile, ailenize şehrin karmaşasından uzak, merkeze ulaşımın kolayca sağlanabildiği, yüksek güvenlikli ve doğayla iç içe yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

Çorlu’nun standartlarını yükseltmek için yola çıkıldı. Ayrıcalıklı bir yaşam tarzı oluşturmak için en gelişmiş inşaat teknolojilerini estetik mimari ile birleştirildi. Şehrin karmaşasından uzak, ama bağlantı yollarıyla merkeze ulaşımın kolayca sağlanabildiği, güvenli ve doğayla iç içe yepyeni bir proje geliştiriyoruz.

Aile yaşamına uygun 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan projede kullanılan akıllı ev sistemleri, fiber internet alt yapısı, jeneratör, hidrofor, görüntülü interkom sistemi ile evinizde 24 saat huzur içinde olmanızı sağlıyoruz.

Semilyon Park

Semilyon Park, 73.000 m2 kendi arazisi içerisinde; iki ayrı lüks sitesi ve modern AVM’si ile şehrin en önemli yaşam merkezi olacak. E-5 karayoluna cephe, Çorlu Havaalanı’na 3 km ve Marmara Denizi’ne 20 dakika mesafedeki projenin tamamı aile yaşantısı için tasarlandı. Sadece 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan projemizin her metrekaresinde hayatı kolaylaştıran detaylara odaklanıldı.

AYRICALIKLI VE KUSURSUZ BİR YAŞAM

Her metrekaresiyle Semilyon yaşam tarzını günlük hayatınıza yansıtıyor, modern yaşamın ihtiyaçlarıyla, doğal hayatı estetik bir mimaride buluşturuyor.

Projede yer alan ve her metrekaresinde hayatınıza hareket ve eğlence katacak yüzme havuzu, sinema, kafe restoran, çocuk eğitim odaları, sauna, hamam, squash odası, açık spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklar gibi detaylar ile günlük ihtiyaçlarınızda keyifle geçirilen zaman, huzur ve mutluluğu bir arada sunuyor.

Dünya markası malzemeler, en gelişmiş inşaat teknolojileri ve yeni deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapımına başlayan Semilyon Park projesi ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını sizlere açıyoruz.

Sanal Tur İçin TIKLAYINIZ

Lokasyon: Çorlu - Tekirdağ

Proje Sahibi: Mes Yapı

Kullanım: Konut - Ticari - Avm

Proje Alanı: 73.000 M2

Satışa Sunulan Alan: 160 Daire - 14 İşyeri

MES Yapı Hakkında

Toprak ailesi, 1981 yılında aile büyükleri tarafından kurulan şirketiyle inşaat ve turizm alanlarında faaliyetlerine başladı.

1983 yılında perakende sektöründe, KOÇ Holding’in amiral gemisi olan Arçelik bayiliğini alarak beyaz eşya ve dayanıklı tüketim ürünleri mağaza zincirini kurdu.

2002 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere ailenin ikinci kuşağı tarafından MES YAPI kuruldu.

2003 yılında MES Yapı, Çorlu Deri OSB’de Toprak Kürk Fabrikasını inşa etti. Toprak ailesi inşaat ve perakende sektörlerindeki faaliyetlerine dericilik sektörünü de kattı.

2005 yılından itibaren inşaat sektöründe ki çalışmalarına hız veren MES Yapı aynı yıl Çorlu’nun en gözde yaşam projesi Semilyon Konakları’nı bölgeye kazandırdı.

Birçok inşaat projesine imza atan MES Yapı 2005-2017 tarihleri arasında İMES Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika inşaatları, Çorlu’da konut projeleri gerçekleştirdi.

2020 yılında projelendirmesi biten, Trakya bölgesinin en ayrıcalıklı projesi SEMİLYON PARK / Çorlu Konut ve Yaşam Merkezi’nin yapımına 2021 Ocak ayında başladı.

Yerelden genele, yeni iş ve yaşam alanları üreten, üretim kalitesi ile tercih edilen bir marka olarak büyüyen MES Yapı; bölgede yaptığı projelerle ilkleri başlatan, alışkanlıkların ötesine bakmayı başarabilen, doğa dostu, toplum huzuru ve mutluluğuna katkı sunan yenilikçi yaklaşımlar ile bölgenin güvenilir inşaat markaları arasında yer alıyor.