banner22

Sign of the City'e Gaziantep Büyükşehir Belediyesi damga vurdu..

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Sign of the City 2019'da 3 ödül birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünü ve proje geliştiricilerini teşvik etmek amacıyla 2013 yılından bu yana Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında toplam 24 kategoride dağıtılan ödüller 11 aralık 2019 tarihinde sahiplerini buldu.

Sign of the City'e Gaziantep Büyükşehir Belediyesi damga vurdu..
banner23

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Sign of the City 2019'da 3 ödül birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünü ve proje geliştiricilerini teşvik etmek amacıyla 2013 yılından bu yana Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında toplam 24 kategoride dağıtılan ödüller 11 aralık 2019 tarihinde sahiplerini buldu.

Bu sene ödüllere Gaziantep Büyükşehir Belediyesi damgasını vurdu. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’yle “En İyi Sosyo Kültürel Yapı”, Suyabatmaz Meslek Edindirme Kursu projesiyle “En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Yaşatma Projesi” ve Hışva Han Restorasyonu ile “En İyi Turizm Hizmet Yapıları” olmak üzere 3 kategoride büyük ödüller Gaziantep’in oldu.

Projeler adına ödülleri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve ekibi aldı.


Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 01:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5