RE/MAX Türkiye kariyer semineri İzmir'de gerçekleşti

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe ‘girişimcilikte öncülük’ misyonuyla hareket eden ve ilkleri barındıran birçok projeye imza atan RE/MAX Türkiye, gayrimenkul alanında ilerlemeyi hedefleyen kişiler için alanında uzman isimlerle düzenlediği kariyer seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de gayrimenkul sektöründe kariyer hedefi olan kişilerin yoğun ilgi gösterdiği RE/MAX kariyer seminerlerinin sonuncusu 14 Aralık Cumartesi günü Swissôtel Büyük Efes İzmir’de gerçekleştirildi.

RE/MAX Türkiye kariyer semineri İzmir'de gerçekleşti

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe ‘girişimcilikte öncülük’ misyonuyla hareket eden ve ilkleri barındıran birçok projeye imza atan RE/MAX Türkiye, gayrimenkul alanında ilerlemeyi hedefleyen kişiler için alanında uzman isimlerle düzenlediği kariyer seminerlerine hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe kariyer hedefi olan kişilerin yoğun ilgi gösterdiği RE/MAX kariyer seminerlerinin sonuncusu 14 Aralık Cumartesi günü Swissôtel Büyük Efes İzmir’de gerçekleştirildi.

‘Kendi Hayatının Lideri Olanların Sırları’ adıyla lanse edilen seminerde, satış, motivasyon ve gayrimenkul danışmanlığı gibi alanlarda eğitim veren Barış Kılıçarslan, ‘Gayrimenkul danışmanlığının 5N 1K’sı’ çerçevesinde temellendirdiği konuşmasında, alanında uzmanlık, verimli çalışma, zamana karşı etkin kazanç ve başarıya ulaşmaya yönelik kapsamlı bilgilere yer verdi.

300’ü aşkın kişinin katılım sağladığı ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen seminer sonunda katılımcılara sertifika verildi.


Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 12:17
YORUM EKLE